Jak získat řasu?

Diskuze pouze o akvarijní vodě!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod A+I » 06 lis 2009, 23:44

No to je ono! Kytkam se dari, rasam ne. Vsechny ziviny, co v akva jsou, spotrebuji rostliny a na rasy nic nezbyde. Rasy jsou o rad niz nez rostliny :lol: .
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod wugi » 12 pro 2009, 22:21

wladys píše:Mám velmi jednoduchou radu,jak nakrmit hladovějící krunýřovce.Kup jim tablety pro ryby dna a nebo sem tam okurku. :o S řasou si moc nezahrávej a obzvlášť v malém množství vody.Tam je rovnováha velmi nestabilní a klidně by se mohlo stát,že sem za měsíc napíšeš dotaz,"jak se zbavit té hnusné řasy". 8)



:) Takže měsíc uplynul jak voda a moje otázka stále trvá.Jak do akva dostat řasu? :D omezil sem kytky a malinko zvýšil přísun živin.
wugi
uživatel webu
 
Příspěvky: 11
Registrován: 28 říj 2009, 21:09

Příspěvekod wladys » 13 pro 2009, 11:55

Co takhle zkusit vyměnit zdroje světla.Zkusit jiné světelné spektrum.Já teď dělám takový menší pokus nad mým Malawi reefem.Dvě modré kompaktní zářivky jsem vyřadil a místo nich přidal další s denním spektrem(865).Akva je sice více do žluta,ale pokud se mi hnědá změní v zelenou tak mi to nebude vadit.Časem dám vědět. :o

PS: V záloze mám ještě variantu s Aquarellkou,ale to bych musel přidat jedno těleso na zářivku.Takováto kombinace mi totiž funguje v Tanganyice,docela dobře. :)
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Předchozí

Zpět na Akva Voda

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron