Hleda se darce bakterii z Prahy

Diskuze pouze o akvarijní vodě!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Hleda se darce bakterii z Prahy

Příspěvekod marttin » 06 lis 2009, 15:33

Ahoj,
mel bych takovou prosbu. Zakladam novy Malawi akvarium. Uz prakticky vsechno mam a pristi tyden hodlam napoustet. Nenasel by se nekdo z Prahy, kdo by byl tak hodny a poskytl mi nejaky bakterie ve forme bordelu ze sveho filtru? :-) Vsechno v mym akvariu je uplne novy a nejak se mi nezda, ze by se zabehlo samo z niceho... Diky moc!
marttin
uživatel webu
 
Příspěvky: 51
Obrázky: 1
Registrován: 06 lis 2009, 15:29

Příspěvekod brova » 06 lis 2009, 22:59

Ahoj Martine, já bych Ti je i klidně věnoval, to není problém, ale už několik měsíců má jeden můj N. sexfasciatus trochu vyboulené oko, tak Ti je z bezpečnostních důvodů raději nedám. Byl bych moc nerad, aby jsi si do AQ něco, ode mne zatáhnul. :( Moc mne to mrzí ale tady na webu je pražáků více, tak se Ti snad někdo ozve. :?
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod marttin » 06 lis 2009, 23:34

Ahoj, to radsi ne no... kazdopadne diky. Tak snad to precte nekdo dalsi :-) Clovek by ze zacatku ani nerekl, jaka je to veda a prace poridit si akvarium.
marttin
uživatel webu
 
Příspěvky: 51
Obrázky: 1
Registrován: 06 lis 2009, 15:29

Příspěvekod morpheus35 » 07 lis 2009, 01:27

kdyz vydrzis do nedele do vecera cca po 20:00 , popr. cele pondeli. Tak Praha 6 , Evropska 152 (naproti Bille), muzes priject. Dam ti bordelu kolik chces.
Pokud budes chtit, tak ti dam i trochu pisku s mladejma piskorkama. Potrebuju trochu pisku stejne odebrat z akva.
Zitra budu na ICQ cely den jinak pis na mail. ;-)
Uživatelský avatar
morpheus35
uživatel webu
 
Příspěvky: 41
Obrázky: 5
Registrován: 29 črc 2009, 17:44
Bydliště: Pragl


Zpět na Akva Voda

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron