Test JBL easy 5 v 1

Diskuze pouze o akvarijní vodě!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod zeicul » 12 bře 2010, 12:42

Tak jsem koupila jiný test na NO3. A hodnota vodovodní vody byla na 25. To už celkem jde :) . Jinak julidky už plavou! :D Díky všem za odpovědi!
Uživatelský avatar
zeicul
uživatel webu
 
Příspěvky: 62
Registrován: 01 úno 2010, 13:57

Příspěvekod brova » 12 bře 2010, 14:17

zeicul píše:Tak jsem koupila jiný test na NO3. A hodnota vodovodní vody byla na 25. To už celkem jde :) . Jinak julidky už plavou! :D Díky všem za odpovědi!


No to už je o něčem jiném. :o Tak, ať se s Julidkama daří. :o
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

test JBL

Příspěvekod Mc Milan » 12 bře 2010, 15:12

dovolím si připojit svou troškou,já používám testy JBL 5v1 již asi 2 roky(předtím Vitacraft) a jsem s nimi spokojen.Kontrolní měření provádím Ratajovými testy a vychází mi to téměř shodně!
Mc Milan
uživatel webu
 
Příspěvky: 30
Obrázky: 0
Registrován: 23 pro 2009, 19:32
Bydliště: Zeyerova 2,Opava 5

Příspěvekod zeicul » 12 bře 2010, 15:22

Zkusím ještě jednou pro porovnání testnout s JBL. Třeba zrovna tento týden pouštěly vodárny nějakou špatnou vodu :lol:
Uživatelský avatar
zeicul
uživatel webu
 
Příspěvky: 62
Registrován: 01 úno 2010, 13:57

Příspěvekod Pecan » 15 bře 2010, 07:08

zeicul píše:Zkusím ještě jednou pro porovnání testnout s JBL. Třeba zrovna tento týden pouštěly vodárny nějakou špatnou vodu :lol:


Pozor! Kvalita a parametry vody mohou krátkodobě kolísat ,kupř. o vékendech, kdy úpravna nestíhá chlorovat vodu , údajně (dle taměnjšího pracovníka) vodu desinfikují vápnem "po lopatách"....takže krátkodobě výkyvy mohou být
Pecan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 289
Obrázky: 16
Registrován: 16 zář 2008, 10:53

Příspěvekod zeicul » 15 bře 2010, 10:34

Pecan píše:
zeicul píše:Zkusím ještě jednou pro porovnání testnout s JBL. Třeba zrovna tento týden pouštěly vodárny nějakou špatnou vodu :lol:


Pozor! Kvalita a parametry vody mohou krátkodobě kolísat ,kupř. o vékendech, kdy úpravna nestíhá chlorovat vodu , údajně (dle taměnjšího pracovníka) vodu desinfikují vápnem "po lopatách"....takže krátkodobě výkyvy mohou být


Tak to vypadá, že šlo asi opravdu o nějaký chvilkový problém. Měřila jsem JBL a Ratajem najednou a na obou je teť hodnota 25. Asi měl pracovník nějakou kocovinu, tak nestíhal házet vápno :lol:
Uživatelský avatar
zeicul
uživatel webu
 
Příspěvky: 62
Registrován: 01 úno 2010, 13:57

Příspěvekod Pecan » 15 bře 2010, 11:15

:D
Pecan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 289
Obrázky: 16
Registrován: 16 zář 2008, 10:53

Příspěvekod A+I » 15 bře 2010, 12:23

zeicul píše:
Pecan píše: ..údajně (dle taměnjšího pracovníka) vodu desinfikují vápnem "po lopatách"....takže krátkodobě výkyvy mohou být

Tak to vypadá, že šlo asi opravdu o nějaký chvilkový problém. Asi měl pracovník nějakou kocovinu, tak nestíhal házet vápno :lol:

Tohle bylo prvni za posledni 4 dny, po te patalii s Tretocephalus, co me rozesmalo :lol: . Dik, Lucko!
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod zeicul » 15 bře 2010, 12:44

A+I píše:
zeicul píše:
Pecan píše: ..údajně (dle taměnjšího pracovníka) vodu desinfikují vápnem "po lopatách"....takže krátkodobě výkyvy mohou být

Tak to vypadá, že šlo asi opravdu o nějaký chvilkový problém. Asi měl pracovník nějakou kocovinu, tak nestíhal házet vápno :lol:

Tohle bylo prvni za posledni 4 dny, po te patalii s Tretocephalus, co me rozesmalo :lol: . Dik, Lucko!


Tak to jsem ráda :D
Uživatelský avatar
zeicul
uživatel webu
 
Příspěvky: 62
Registrován: 01 úno 2010, 13:57

Příspěvekod Pecan » 15 bře 2010, 12:53

A+I píše:
zeicul píše:
Pecan píše: ..údajně (dle taměnjšího pracovníka) vodu desinfikují vápnem "po lopatách"....takže krátkodobě výkyvy mohou být

Tak to vypadá, že šlo asi opravdu o nějaký chvilkový problém. Asi měl pracovník nějakou kocovinu, tak nestíhal házet vápno :lol:

Tohle bylo prvni za posledni 4 dny, po te patalii s Tretocephalus, co me rozesmalo :lol: . Dik, Lucko!


to nemám z vlastní hlavy ale přímo od člověka, který tom tam házel....údajně o víkendu enormě vzroste spotřeba vody ...všichni jsou doma a zapnou pračky, vaří , pečou a smaží....takže některé vodárny nestíhají, tak to řeší tak trochu "Potěmkinovsky"
nicméně to, že občas o víkendu je zde voda špatná potvrdí všichni, co dělají akvaristiku v Třebíči....
Pecan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 289
Obrázky: 16
Registrován: 16 zář 2008, 10:53

PředchozíDalší

Zpět na Akva Voda

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron