Mléčná voda v novém akva

Diskuze pouze o akvarijní vodě!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Re: Mléčná voda v novém akva

Příspěvekod miran » 15 led 2015, 22:29

No ti mojí akva kolegové od nás z města,kteří jsou průměrně starší než já o 15let,mi říkaly,že v pondělí a v úterý se ve vodárnách nejvíc pracuje :lol: jako údržba,úprava atd.nevím jestli je to pravda nebo ne,ale kdysi se mi zdálo,že ta voda byla jiná,dneska to už nesleduju.A z pověrčivosti a pro svůj klid to dělám středa,čtvrtek.jinak sleduju,jestli náhodou nekoupou někde něco kolem baráku a když je výluka a neteče voda,tak vždy po spuštění a opětovném natlakování řádu čekám dva dny.
Chce to cit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
miran
přispívatel
 
Příspěvky: 170
Obrázky: 27
Registrován: 21 led 2013, 13:05
Kolik let děláte akvaristiku?: 30

Re: Mléčná voda v novém akva

Příspěvekod vit.sirucek » 15 led 2015, 23:03

No a tyhle věci já nehlídám.:) Tak možná proto se mi to stalo. Takže pondělí a úterý si škrtám a začnu monitorovat servisní týmy čevak v okolí baráku, díky. :D
BTW Dneska jsem shodou okolností vyndal sítko z vodovodní baterie a ten humus, jsem se divil. Ani ne rok starý (nový) komplet rozvod vody v baráku a to mám sítka i v roháčkách. Takže stejně přemýšlím, že bych koupil nějaký filtr nečistot na přívod rovnou za vodoměr.
vit.sirucek
uživatel webu
 
Příspěvky: 44
Obrázky: 0
Registrován: 25 říj 2010, 11:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: Mléčná voda v novém akva

Příspěvekod miran » 15 led 2015, 23:09

no nám měnily trubky co jdou z výměníku do všech baráku okolo a čuměl sem na ten hardcore ve vnitř,je to zpět 8let.na to,že to město bylo postaveno v roce 1955,tak v trubce,která mohla mít průměr 15cm bylo místa tak na ukazováček :11: vodu z kohoutku nepiju,a do sítek se radši nedívám,ale zkusím to schválně jak to vypadá :5:
miran
přispívatel
 
Příspěvky: 170
Obrázky: 27
Registrován: 21 led 2013, 13:05
Kolik let děláte akvaristiku?: 30

Re: Mléčná voda v novém akva

Příspěvekod miran » 15 led 2015, 23:20

tak v koupelně sem se mrkl a bylo tam 8zrnek a v kuchyni sem to neodšrouboval,už nemám sílu :lol: ale nic strašidelného jako kdysi
miran
přispívatel
 
Příspěvky: 170
Obrázky: 27
Registrován: 21 led 2013, 13:05
Kolik let děláte akvaristiku?: 30

Re: Mléčná voda v novém akva

Příspěvekod majo1 » 24 úno 2015, 12:49

takze moje skusenosti so zakladanim 240l akva:
v sobotu som napustil:
120litrov zabehnutej akva vody + vyzmykany filter + 15 pseudotropheus saulosi(Fuljer-Bytca) + 11 labidochromis caeruleus (bratov odchov - http://rybicky.net/nadrze/19155 )
v nedelu:
50litrov jeden den odstatej vody
dnes v utorok je voda cira. rybky su vitalne. viac sa mozte docitat na http://akvarium.no-ip.org
vlastnosti vody nemeram, spolieham sa na rybky, ze mi svojim spravanim naznacia, ze mam merat :)
majo1
nový uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 08 led 2015, 16:22
Bydliště: BA
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Předchozí

Zpět na Akva Voda

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron