Živorodky jako krmení

Diskuze výhradně o krmení akvarijních ryb!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Vitman » 17 říj 2006, 17:30

Já jsem měl v nově založeném akváriu na zajetí 6 pavích oček. Než jsem sehnal někoho kdo dělá malawi a nakoupil ryby, tak se mi stihly trochu rozmnožit. Po vypuštění malawek zmizely první noc všechny mláďata a během dalších 3 dní bylo i po dospělých očkách. Jedno zmizelo úplně a po ostatnich zbyl jen hřbet a ocasní násadec. Tyhle části těm potvůrkám nějak nechutnaly. A to byly paví oka jen asi o 1 cm menší než tlamovci. Doufám že se teď nepustí do sebe navzájem :D
Vitman
přispívatel
 
Příspěvky: 174
Obrázky: 5
Registrován: 17 říj 2006, 16:34
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Plankton

Příspěvekod Rájovec » 28 říj 2006, 11:53

MMMMMMM, plankton z rybníka... To bych teda rači nezkoušel. Jsem na rybářské škole a tam sem se něco o planktonu a k tomu co s ním souvisí dověděl. Do rybníka se na jaře navaží hnojivo, které pomáhá při rozvoji fitoplanktonu, fitoplankton je požírán zooplanktonem: který je tvořen velmi drobnými korýši a živočichy. Tyto ortganismy mohou být původci mnoha velmi nebezpečných nemocí. Doporučoval bych kupovat si ,,plankton" v prodejně. :) :) :o
Uživatelský avatar
Rájovec
uživatel webu
 
Příspěvky: 3
Obrázky: 5
Registrován: 27 říj 2006, 20:34
Bydliště: Letovice

Re: Plankton

Příspěvekod Papilio » 28 říj 2006, 15:18

A proc je z prodejny lepsi nez vlasnorucne naloveny
Uživatelský avatar
Papilio
uživatel webu
 
Příspěvky: 11
Registrován: 15 dub 2006, 18:22
Bydliště: Plzen

Příspěvekod Fido » 30 říj 2006, 08:54

:D je to potreba vyzkouset, najit si cistej rybnik a vyzkouset treba 2 mesice na nejakych mladych rybach, zkousel jsem to na prtavejch pavich ockach s par malejma zebrama a mam namrazyno na zimu, vse jsem pro jistotu podaval mrazene.
Fido
přispívatel
 
Příspěvky: 137
Obrázky: 28
Registrován: 17 úno 2006, 16:42
Bydliště: Brno, Vysočina

Předchozí

Zpět na Akva Krmení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron