Živorodky jako krmení

Diskuze výhradně o krmení akvarijních ryb!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Grohic » 10 srp 2005, 12:55

Martin Novák píše:
Shalibaba píše:Doufám, že pro ně dělám maximum, alespoň se tedy snažím.

Určitě děláš! :-) Toho se nebojím. Nech to na nich, oni to zvládnou. Chce to trpělivost..


to shali: Jak vubec muzes pochybovat o tom, ze pro ne nedelas maximum
Uživatelský avatar
Grohic
častý přispívatel
 
Příspěvky: 249
Obrázky: 12
Registrován: 02 kvě 2005, 19:00
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Shalibaba » 10 srp 2005, 12:56

Grohic píše:To jo, jeste sem zapomel napsat ze jeden lombardak uz se zacina prebarvovat na zluto

Tak to je nemáme ani noc od sebe - mě se začaly přebarvovat cca. před 2 měsíci.
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod Grohic » 10 srp 2005, 12:58

Mno vono tenhle jedinec je nejstarsi, jinak vsichni ostatni lombardaci jsou jeste hoodne mlady, von pan Chmelar mel zrovna dorostliho jen tohohle samce.
Uživatelský avatar
Grohic
častý přispívatel
 
Příspěvky: 249
Obrázky: 12
Registrován: 02 kvě 2005, 19:00
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Lgaspo » 10 srp 2005, 13:12

Mne sa este tiez netru. Najmensich mam P. saulosi Coral 3 cm a najvacsich M. interruptus 6 cm. Samec M. interruptus,. ktory je momentalne dominantnym samcom v akva je uz viac ciernomodry ako zlty. Zatial este nama territorium, ale zato vladne celemu akva. Asi 4 cm P. kingsizei sa nadherne vyfarbil, obsadil si jeden kamen, vykopal si pod nim jamu a toto uzemie si horlivo strazi proti vsetkym rybam. Jedine koho tam pusti je dominantny M. interruptus - ale to mu nic ine nezostava. Inak tyto dvaja sa ka sebe spravaju dost opatrne. M. interruptus na kinga neutoci tak agresivne ako na ostatne ryby a king pred nim ustupuje len tak vahavo.
Ak sa pri kingovi objavi samica tak sa ide doslova zblaznit. Trhano okolo nej plava, trasie sa, naparuje - ale samica ho zatial ignoruje. Ale mam pocit, ze dlho to nebude trvat a o nieco sa spolu pokusia :D
Naposledy upravil Lgaspo dne 10 srp 2005, 13:15, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod Shalibaba » 10 srp 2005, 13:14

Jo jo, podobné chování pozoruji u svých samců i já, ale samice jsou fakt ignoranti :(
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod Doktor » 10 srp 2005, 13:36

To Shalibaba:Ja mám afra asi tři měsíce a už mám od nich dvakrát mlade
cca asi tak dvacet kusů.A abych se přiznal tak nevím ani jak,ale je to radost.Mám je v rozplavávacím akva a rostou jak z vody.Ty nejstarší mají tak1,5cm a ty z minuého týdne jsou maličcí,ale maj se k světu. :P
Takže jestli bude mít někdo zájem jsou k dispozici :wink:
Uživatelský avatar
Doktor
uživatel webu
 
Příspěvky: 75
Obrázky: 14
Registrován: 22 čer 2005, 10:46
Bydliště: Svitavy

Příspěvekod Shalibaba » 10 srp 2005, 13:46

To je právě to na co se těším !!!
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod wladys » 11 srp 2005, 07:27

Taky mám asi půlroční afry a dvě samice se už vytřely.Jedna to neudržela a druhá zatím drží.Ale to je u tlamovců normální že první výtěr nedonosí.Větší problém mám u jedné samice maingana.Má asi rok a půl,třela se sice už aspoň třikrát,ale prozatím vždy asi po týdnu měla tlamku prázdnou.Uvidím,doufám že se vní mateřské pudy časem projeví.
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Bob » 11 srp 2005, 09:30

Pred casom sa mi vytreli Leleupi. Predpokladal som, ze Tropheusy budu mat spestreny jedalnicek. Dnes maju mlade cca. 1cm a tesia sa dobremu zdraviu :) plavu po celom akva. Ikoly, alebo Julidochromis si ich nevsimaju a mlade sa uz ani nesnazia utiect, ked sa k nim nejaka ryba priblizi. Neviem cim to je, ze mam doma takych pacifistov :D

Ked som mal Mbuna, tak tam to bolo krute. Spociatku som nechaval "plne "samicky, aby vypustili mlade v spolocenskom akva, ale bohuzial nic neprezilo. O prirodzenom vybere sa v akvariu neda hovorit. Kde v prirode zije taky pocet ryb a druhov na jednom mieste. Nakolko mi bolo luto tych malych ryb, tak som ich po straveni zltkoveho vacku samicke odobral. Viem, ze to nie je prirodzeny sposob, ale nemal som na vyber. Bud preziju, alebo padnu za obet a umiestnit naraz 5-6 plnych samic som nemal kde. Za rok sa mi ich takto podarilo odchovat stovky. Zasobil som vsetkych svojich kolegov a kolegov ich kolegov.
Uživatelský avatar
Bob
častý přispívatel
 
Příspěvky: 275
Obrázky: 103
Registrován: 08 črc 2005, 11:10
Bydliště: Michalovce, SR

Příspěvekod canart » 11 srp 2005, 10:25

Bob píše:Pred casom sa mi vytreli Leleupi. Predpokladal som, ze Tropheusy budu mat spestreny jedalnicek. Dnes maju mlade cca. 1cm a tesia sa dobremu zdraviu :) plavu po celom akva. Ikoly, alebo Julidochromis si ich nevsimaju a mlade sa uz ani nesnazia utiect, ked sa k nim nejaka ryba priblizi. Neviem cim to je, ze mam doma takych pacifistov :D

Ked je pacifista este aj vegetarian.... ;) Ja mam v nadrzi iba Tropheusy a svoje vlastne mlade tiez nekonzumuju.
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR

PředchozíDalší

Zpět na Akva Krmení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron