krmení pulcema

Diskuze výhradně o krmení akvarijních ryb!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Pseudotropheus(Petr) » 13 dub 2006, 11:56

Určitě to zkus bude to i zajímavý chovat skokany, když tě to nebude bavit nebo to nepude tak je normálně zase pustíš, ale doporučuju ti abys je chvíli pozoroval jak se chovaj ve volné přírodě a uprav jim podle toho podmínky a stravu, složení vody atd.
Uživatelský avatar
Pseudotropheus(Petr)
uživatel webu
 
Příspěvky: 22
Registrován: 09 dub 2006, 15:17
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Killer » 13 dub 2006, 15:43

to Pseudotropheus:
Já sem to myslel tak že bych udělal něco jako sezoní odchov..prostě bych chytil pár skokanů a hodil je do tý ohrady.Loni sem tam vanu zakopal,vletě se objevili pulci..Takže kdybych tam ty žáby naházel který potřebuju,tak bych mohl udělat pár vrhů a vždycky bych odebíral cv neděli trochu na zkrmení a určitě by mi tamodsud odskákaly i malý žáby,tak si myslim že bych udělal i něco pro přírodu.Jinak tam u nás je pro žáby ráj,protože je tam hasičská nádrž určená k rekreaci a tam jsou vždycky snad tísícová hejna pulců..je jich tam jak "nasráno"
Uživatelský avatar
Killer
častý přispívatel
 
Příspěvky: 376
Obrázky: 60
Registrován: 11 dub 2005, 19:58
Bydliště: Most

Příspěvekod Killer » 13 dub 2006, 15:44

já krmim mečovkama a pavíma okama,ale momentálně jich mam kvůli tomu docela málo,tak musim udělat tak 3-4 měsíce období bez zkrmování
Uživatelský avatar
Killer
častý přispívatel
 
Příspěvky: 376
Obrázky: 60
Registrován: 11 dub 2005, 19:58
Bydliště: Most

Příspěvekod Pseudotropheus(Petr) » 13 dub 2006, 16:14

Klidně to zkus a pak mi dej vědět jak to dopadlo, docela mě to zajímá, a je jasný, že přírodě nijak neublížíš stejně odtamtud vyleze plno malejch skokánků. :)
Uživatelský avatar
Pseudotropheus(Petr)
uživatel webu
 
Příspěvky: 22
Registrován: 09 dub 2006, 15:17
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Killer » 17 dub 2006, 20:53

tak sem žádnou žábu nechytil,nějak nebyl čas,na chatě bylo moc práce :(.Nechal sem to volný,takže se tam snad něco objeví.Ani komáýři tam nikde nebyly
Uživatelský avatar
Killer
častý přispívatel
 
Příspěvky: 376
Obrázky: 60
Registrován: 11 dub 2005, 19:58
Bydliště: Most

Předchozí

Zpět na Akva Krmení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron