Krmenie ostriezmi (vokounama) poterom

Diskuze výhradně o krmení akvarijních ryb!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Krmenie ostriezmi (vokounama) poterom

Příspěvekod Brky » 16 dub 2006, 14:02

No blizi sa jar a dostal som napad krmit moje cichlidy poterom od ostriezov(vokounou). Pred tym ako som mal cichlidy mal som pyranu a nemal som problem s krmenim s uz odrastenymi ostriezmi. Ryba sa tak drzala v kondicii a krmila sa podla vlastnej porteby. Niekto mozno bude tvrdit ze je to nehumanne ale je to priroda :roll: nemal som problemy ani s chorobami. Ale teraz nemam odvahu len tak doniest poter domov a hodit ho do akva. Predsalen pyrana mala 30cm a ryby pozrala. Bojim sa toho ze by som dovliekol domov daku chorobu :( Mal by som nejako ten poter preverit :5:
Brky
častý přispívatel
 
Příspěvky: 365
Obrázky: 16
Registrován: 16 bře 2006, 15:40
Bydliště: Jilemnickeho 869/3

Příspěvekod Marek1115 » 16 dub 2006, 17:28

No nikdy si nebůžeš být jistý, že si do nádrže nezavlečeš nějakou chorobu.

Už se tady řešilo něco podobného z pulcema. Moje volba jsou paví oka.....největší bezpečí.

Marek
Uživatelský avatar
Marek1115
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Obrázky: 25
Registrován: 23 lis 2005, 18:45
Bydliště: Jesenice/Praha

Příspěvekod nakatenga » 16 dub 2006, 22:03

Naše maingana mají takřka v jednom kuse tlamky plný mimin, každou chvíli od někud zpod kamene vyjede skupinka mrňat nebo jsou vidět jednotlivě, jak při krmení čekají na drobné částečky lupení.
Musím říct, že kdyby všechny, ale co všechny - polovina z nich povyrostla a spěla k dospělosti, měli bychom velký problém. Ale ještě jsem neviděla rybku větší než dva centimetry, takže naopak musim říct, že problém s živým krmením se jaksi řeší sám. Taky příroda.
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0


Zpět na Akva Krmení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník