Krmení tlamovců, cuketou.

Diskuze výhradně o krmení akvarijních ryb!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Kruan » 10 lis 2006, 14:51

memeo píše:Mě už se stalo,že mi samec od Lombarďáka vyskočil blbec z akva,když jsem šel večer krmit.Naštěstí to přežil bez úrazu na zdraví.Teď už kryt oddělávám pomaleji. :lol:

tak to je mazec :)
ja jim tam obcas strcim prst a necham se klovat :)
Uživatelský avatar
Kruan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 592
Obrázky: 61
Registrován: 25 říj 2005, 13:32
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod mikro » 10 lis 2006, 14:57

memeo< Brachovi se to take stalo, odsunul sklo a hob samice zebry na skle, plesk plesk, prikryl ji rukou a odsunul zpatky do akva. Oni jak se nahrnou ke krmeni tak se postuchujou leknou se a mrsknou ocasem a uz to neukocirujou :lol: :lol:
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Příspěvekod Kruan » 10 lis 2006, 15:03

ja jsem takle predvcirem zachranil jednoho Neolamprologus ornatipinnis ...lezel jsem v posteli a usinal a slysim....klep klep klep..rikam co to je?...znelo to od akvarka tak se jdu podivat a ten trouba proskocil tim rohem kryciho skla a zustal pod osvetlovacim krytem...uz mi takle skoncilo vic ryb :( musim tam posefovat nejake krytky...
Uživatelský avatar
Kruan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 592
Obrázky: 61
Registrován: 25 říj 2005, 13:32
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod VAVŘÍN » 10 lis 2006, 21:09

mikro píše:Tak panove, a damy :o Neji proste neji, cinske zeli jim nejede. Hladofka a stejne nic.. vcera sem to fakt zkusil zchroupal sem pred nima dva listy zeli, jeste ted mi kouka z koutku kus listu :? a presto nic, saulosak do toho strcil cumak votocil se a prd... dal zuzlal rasy z kamenu..... Nebude ze mne dobry ucitel :cry: :cry: :cry: :cry: :lol:


To je asi proto, že jsi na to sám. Chtělo by to zapojit celou rodinu, a tak dlouho před akvem chroupat to zelí, až to ryby nevydrží a poprosí samy o kousek žvance. :o :o :wink:
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Předchozí

Zpět na Akva Krmení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník