Krmení tlamovců

Diskuze výhradně o krmení akvarijních ryb!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Re: Krmení tlamovců

Příspěvekod jerry1 » 10 lis 2015, 10:08

pokud se chces kouknout na ceny tak treba zde blistry:
http://www.aquamaster.cz/index.php?opti ... &Itemid=59
S majitelem neni vzdy 100% domluva, ale da se. Ted bych chtel vyyzkouset "zlate jezero":
http://www.aquamaster.cz/index.php?page ... t&Itemid=1
Uživatelský avatar
jerry1
častý přispívatel
 
Příspěvky: 408
Obrázky: 49
Registrován: 23 srp 2006, 16:16
Bydliště: Beroun

Re: Krmení tlamovců

Příspěvekod snake1194 » 10 lis 2015, 13:34

Zdar Jerry a Mirane. Tak krmím týden NLS a asi jsem se zbláznil, ale ryby jsou podstatně aktivnější. Je to možné? Naučily se brát potravu ze dna, část granulek plave což je super, neklesnou na jedno místo. Zjistil jsem, že toho stačí na jednu krmnou dávku strašně málo, je to hodně výživné. Tím se potvrzuje Miranovo teorie, že nákladově vychází toto krmivo zhruba stejně jako Flora. Jsem rád, že jsem se Vámi nechal přesvědčit, fakt že jo. Až začne někdo "vedle" debatovat na téma: granule ne, napíšu svůj vyzkoušený názor. Mějte se pánové a díky moc.
snake1194
uživatel webu
 
Příspěvky: 36
Registrován: 26 pro 2014, 19:54
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: Krmení tlamovců

Příspěvekod jerry1 » 10 lis 2015, 14:18

snake1194 píše:Zdar Jerry a Mirane. Tak krmím týden NLS a asi jsem se zbláznil, ale ryby jsou podstatně aktivnější. Je to možné? Naučily se brát potravu ze dna, část granulek plave což je super, neklesnou na jedno místo. Zjistil jsem, že toho stačí na jednu krmnou dávku strašně málo, je to hodně výživné. Tím se potvrzuje Miranovo teorie, že nákladově vychází toto krmivo zhruba stejně jako Flora. Jsem rád, že jsem se Vámi nechal přesvědčit, fakt že jo. Až začne někdo "vedle" debatovat na téma: granule ne, napíšu svůj vyzkoušený názor. Mějte se pánové a díky moc.

To je super. Ono je vzdy dulezite jak kvalitni granule a NLS kvalitni jsou vice nez kvalitni :o Kazdy mas svuj "recept" a nektere ty recepty jsou jiz prekonane (tim nerikam, ze se nedaji aplikovat) a haji si ho. Technologie jdou stale dopredu a nekdo proste nechce nic zkouset=riskovat. At Ti plavou
Uživatelský avatar
jerry1
častý přispívatel
 
Příspěvky: 408
Obrázky: 49
Registrován: 23 srp 2006, 16:16
Bydliště: Beroun

Re: Krmení tlamovců

Příspěvekod miran » 11 lis 2015, 00:03

já už dneska nikoho nepřesvědčuju a vcelku mi je to už jedno-je to ztráta času.kdo je normální a vnímavý na to všechno příjde sám.
miran
přispívatel
 
Příspěvky: 170
Obrázky: 27
Registrován: 21 led 2013, 13:05
Kolik let děláte akvaristiku?: 30

Re: Krmení tlamovců

Příspěvekod jerry1 » 17 lis 2015, 14:07

Mirane az zacnes prodavat NLS tak se nezapomen pochlubit, abychom se na Tebe vsichni mohli "vrhnout" Je fajn, ze do toho jdes!
Uživatelský avatar
jerry1
častý přispívatel
 
Příspěvky: 408
Obrázky: 49
Registrován: 23 srp 2006, 16:16
Bydliště: Beroun

Re: Krmení tlamovců

Příspěvekod miran » 17 lis 2015, 15:35

Po novém roku se to rozjede,budu posílat i rozvažované,protože budem vozit jen kýble.Ty menší balení výjdou zbytečně draho.Každopádně krmivo bude drahší,protože je nový dopravce a Martin už tenkrát platil za dopravu více,ale cenu nechal stejnou.Veškeré náklady jdou nahoru-doprava,nafta i samotné NLS je drahší kvůli špatnému kurzu koruny :3:
miran
přispívatel
 
Příspěvky: 170
Obrázky: 27
Registrován: 21 led 2013, 13:05
Kolik let děláte akvaristiku?: 30

Re: Krmení tlamovců

Příspěvekod brbla » 24 lis 2015, 16:27

No, kurz Kč - USD už je zase celkem v pohodě, nákupka USD za 26 Kč není tak strašná, jako na jaře.
brbla
uživatel webu
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 bře 2014, 12:41
Kolik let děláte akvaristiku?: 40

Re: Krmení tlamovců

Příspěvekod miran » 25 lis 2015, 00:35

Tak si to nech poslat z USA za ty dollary uvidíme jestli se dočkáš :5:těch lidí už bylo spousty a nikdo se nedočkal,protože to na celnici rozbalí a jde to zpět.Neobjednáš přes Amazon ani jiný internetový shop.Jedině si to můžeš nechat poslat bez problému z Anglie(ta má jediná vyřízené veškeré povolení),odkaz sem tu dal.Cena kýblu je 72.99 liber,při kurzu 38.20 počítej a samo poštu k tomu. :3:
http://www.feedmyfish.co.uk/new-life-sp ... mm-pellets
miran
přispívatel
 
Příspěvky: 170
Obrázky: 27
Registrován: 21 led 2013, 13:05
Kolik let děláte akvaristiku?: 30

Re: Krmení tlamovců

Příspěvekod brbla » 25 lis 2015, 18:27

Proč poslat? Si to vozím po malejch množstvích vždycky když letím na služebku.
Ale s tím, že posílání je problém, souhlasím.
brbla
uživatel webu
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 bře 2014, 12:41
Kolik let děláte akvaristiku?: 40

Re: Krmení tlamovců

Příspěvekod miran » 25 lis 2015, 19:31

brbla píše:Proč poslat? Si to vozím po malejch množstvích vždycky když letím na služebku.
Ale s tím, že posílání je problém, souhlasím.

my tu,ale řešíme jak uspokojit potřebu ostatních akvaristů,to,že máš nějaké služebky a dovezeš si jednu pixličku jim nepomůže. :lol:
miran
přispívatel
 
Příspěvky: 170
Obrázky: 27
Registrován: 21 led 2013, 13:05
Kolik let děláte akvaristiku?: 30

PředchozíDalší

Zpět na Akva Krmení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron