Krmivo SAK

Diskuze výhradně o krmení akvarijních ryb!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Liweng » 08 lis 2007, 13:04

nakatenga píše:Taky jsem krmila SAK Green a SAK Mix, ale více se osvědčilo krmení vločkované.
Už i proto, že granulky padaly ke dnu tak rychle, notabene v tom rybím reji,
že velké množství toho vždy zapadalo do lávy. Pravda, tam to ocucával potěr,
ale takovou spotřebu tedy neměl.
Sice to rybám chutnalo, přesto jsem SAK z jídelníčku vyřadila. Aby neplakaly,
dostávaly občas chlebové kuličky. Jen tak. Problém z toho nikdy nebyl.


SAK se dela i ve vlockach - jsou taky extrudovane, takze jsou stravitelnejsi nez vlocky od jinych vyrobcu. Take jsem zkousel ty plovouci tablety 55 (SAK 55), to je docela legrace, sledovat jak ryby hrajou vodni polo. :o Nasim rybam SAK chutna, nekrmim uz nicim jinym.
Liweng
nový uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 lis 2007, 12:55

Příspěvekod lulin » 10 bře 2009, 23:45

tak jsem po dlouhé době krmení sakem koupil v domění,že rybkám přilepším Seru granugreen a granured...
Ty mrchy to plivou, nechají spadnout na dno a smutně koukají na lednici kde jsou pixle se SAkem :lol:
lulin
uživatel webu
 
Příspěvky: 35
Obrázky: 6
Registrován: 25 lis 2008, 20:35

Příspěvekod A+I » 11 bře 2009, 10:05

:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod brova » 11 bře 2009, 13:43

lulin píše:tak jsem po dlouhé době krmení sakem koupil v domění,že rybkám přilepším Seru granugreen a granured...
Ty mrchy to plivou, nechají spadnout na dno a smutně koukají na lednici kde jsou pixle se SAkem :lol:



Tomu věřím :lol: :lol: :lol: .......taky na mne ryby z AQ pokřikují, když jim hodím vločky a ne SAK. :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod Sonic12 » 11 bře 2009, 14:24

Tak to ti moji nenažranci spasou, co jim nasypu... Střídám několik krmiv, včetně SAKu a Granugreen, jediné co jim nejde tak sušený plankton, který jsem vzal na zkoušku...
Uživatelský avatar
Sonic12
přispívatel
 
Příspěvky: 186
Obrázky: 98
Registrován: 29 led 2007, 11:19
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Ondra » 11 bře 2009, 19:28

NA Sak také nedám dopustit, ale radši jím moje odchytové Tropheusy nekrmím, přežrali by se toho a mohli by ztučnit. Dávám jim krmivo SERA flora a to je podle mě nejlepší. Pro takové Cyatopharynxe je ale Sak vynikajcí.
Problém je, že když začnu krmit Sakem (greenem a spirulinou- jiným bych ani tlamovce nekrmil !!!!, i tak je tam tuku docela dost, hlavně pro Tropheusy, malawkám to neva), dělá rybám hrozný problém přejít na něco nového. Takže v domění, že rybám přilepším koupí nového krmiva, je spíš zklamu... :lol:

NA Sak hodně lidí nadává a přitom nemá ani důvot. Je pravda, že zezačátku krmiva sak nebyly příliš dobré (rylo to krmení pro pstruhy, takže hodně tučné), ale dnešní Sak je poměrně kvalitní krmivo.
Jinak ho všem doporučuju:o)
Uživatelský avatar
Ondra
častý přispívatel
 
Příspěvky: 378
Obrázky: 6
Registrován: 02 črc 2007, 17:17
Bydliště: Lelekovice

Příspěvekod Hroch » 12 bře 2009, 08:13

Já musím konstatovat že zažívací problémy mých ryb skončily poté co jsem přestal krmit SAKem. Nepomohl ani Entizol, symptomy v podobě dlouhých výkalů a občasného úhynu přetrvávaly dokud jsem úplně nevyřadil SAK, po několika týdnech jsem zkusil SAKem opět krmit a dlouhé výkaly se vrátily.
Pro všežravce nebo masožravce je SAK asi v pořádku, ale pro býložravé ryby ho teoreticky ( pokud jsou údaje o poměru živin, které mám správné ) ani dle mojí praktické zkušenosti za vhodný považovat nemůžu.
Uživatelský avatar
Hroch
častý přispívatel
 
Příspěvky: 415
Obrázky: 9
Registrován: 12 črc 2006, 12:01
Bydliště: Bobr

Příspěvekod memeo » 12 bře 2009, 14:14

Já používal krmení od Sery.Teď jsem si koupil SAK Green,SAK Spirulina a SAK 55.....vše ve vločkách a nemůžu říci,že bych měl nějaké uhyny.
Green a Spirulinu používám převážně pro Tropheusy a je klid.
Je pravda,že to smíchávám ze Sera Florou..........
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Krmeni

Příspěvekod kolarr1 » 12 bře 2009, 15:04

Ahoj ze vam do toho kecam ale skusenost je fakt nej ze Sera Flora a kazdopadne bez chybi jsou Hikari obyc nebo excel mini na tyto dva nedam dopustit!
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod karin » 12 bře 2009, 23:35

Ja len taku perlicku, ste clovek uz schopny rozmnozovania sa a mate chut sa najest.
Co si vyberiete peknu vonavu klobasku alebo zihlavovy salat ?
Co je pre vase telo lepsie, zdravsie ?
A to sme ludia a nie ryby !
Skuste napr. tropheusovy ponuknut pecienku a spilurinu. Co si vyberie ?
Tym chcem poukazat na to, aby ste neboli ovplivneny tym s akou chutou pozieraju vasi milacikovia predkladanu potravu. Moze to byt zavadzajuce !
Imrich Fuljer
Naposledy upravil karin dne 13 bře 2009, 09:39, celkově upraveno 1
karin
uživatel webu
 
Příspěvky: 28
Obrázky: 1
Registrován: 22 bře 2008, 13:53

PředchozíDalší

Zpět na Akva Krmení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron