Krmení cichlid

Diskuze výhradně o krmení akvarijních ryb!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Krmení cichlid

Příspěvekod Lukas Hoferek » 23 kvě 2007, 20:31

Zdravím všechny,potřeboval bych poradit s krmením cichlid-konkrétně mám sedm Pseudotropheus Saulosi Red Coral a pět Melanochromis Auratus-akvarium mam 150l,a pekne me "žerou" rostliny-konkrétně rostlinu
Hygrophila Cherry Leaf,ostatní co mám,Vallisnerria gigantea,Cryptocorine a Echinodorus jsou pěkné-ale taky si občas "kousnou"-krmím je vločkovým krmivem s podílem mořské řasy Spirulina 10%,granulemi,peletami a lijofilizovaným krmivem-vše pro cichlidy.Tak mi poradte,PROSIM,jestli jim treba nemam davat salat a tak podobne, jak se doporucuje-Díky za odpoved a jsem s Vámi.E-mail:hop.lukasenko@centrum.cz
Uživatelský avatar
Lukas Hoferek
uživatel webu
 
Příspěvky: 30
Registrován: 05 pro 2006, 05:11
Bydliště: Pod Javory 12,Blansko

Příspěvekod wladys » 23 kvě 2007, 21:30

Holt býložravec bude jíst rostliny pořád.....toho nepředěláš,ať krmíš salátem nebo ne. Akorát ti auráti ve 150 litrech je celkem mazec... :(
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod canart » 23 kvě 2007, 23:53

Suhlasim s wladysom, pokial su ryby zvyknute na zelene krmenie (akvarijne alebo suchozemske rastliny), tak ich tazko odnaucis. Mozno by pomohlo zvysenie podielu krmiva s vyssim obsahom bielkovin, ktore by ich viac zasytilo. Ale prilis neverim pozitivnemu vysledku.
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR

Příspěvekod omega » 24 kvě 2007, 08:03

mam podobne zkusenosti, v akva jsem mel cca 2 lete ryby, ktere nechavaly valisnerie rust ve velkych kolech v pohode i po prestehovani do velkeho akva, ale kdyz jsem tam pridal ryby od jednoho chovatele, tak ty nove ryby se na tu valisnerii vrhly s radosti jak male deti do cukrarny... ani krmeni ktere prislo s rybama jim tak nechutnalo... daval jsem tam i spenat, koprivy, salat a nic, valisnerie je lepsi a anubiasum chybi spicky listku... jak se jednou neco nauci, tak uz to nejde zpet.
omega
přispívatel
 
Příspěvky: 141
Obrázky: 38
Registrován: 20 pro 2006, 08:56
Bydliště: Choceň


Zpět na Akva Krmení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků