NLS (New Life Spectrum) - krmivo

Diskuze výhradně o krmení akvarijních ryb!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod ax » 15 zář 2005, 09:56

No tak ja jsem si ten rozdil opravdu potvrdil. Dokupoval jsem par jednotlivcu na doplneni stavu ze stejne pestirny a ryby vypadali uplne stejne jako puvodni. Vsechno jen do chvile, nez jsem je pustil do akva. Jeste ted je poznat, ktere uz NLS pozivali a ktere jsou nove. To srovnani vedle sebe je opravdu znatelne (ale po tydnu se uz zacina upravovat).
ax
častý přispívatel
 
Příspěvky: 216
Registrován: 13 črc 2005, 01:39
Bydliště: Mořina (pod Velkou Amerikou)

Příspěvekod Mauve » 15 zář 2005, 09:59

Zdravím vás,

díky za nabídku, ale hned v pondělí po vaší návštěvě jsem byl u pana Zacha pro ty L.trevawase (1+2), takže u mně je v akvárku plno až na půdu :wink: Vždy? jste viděl sám.

Jinak ohledně NLS - můj aktuální poznatek je ten, že rybám stále velmi chutná, ale už se po něm nevrhají tolik, jako v počátku. Což se mi stávalo i u jiných krmení, která jsem začal dávat nově. Samec aulonocary red se asi vybarvil skutečně díky dospívání, ale neodvažuji se pouštět do nějakých teorií, protože jsem se nerozhodl pro krmení pouze NLS, zůstávám u krmení více sušenými krmivy + mraženým cyklopem a koretrami.
Uživatelský avatar
Mauve
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1148
Obrázky: 43
Registrován: 06 kvě 2005, 09:51
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod ax » 20 zář 2005, 09:50

Nova varka NLS dorazila. Prosel jsem seznam zajemcu a poslal maila. Pokud mate nekdo zajem (at uz deklarovany ci nikoliv) a nedostal jste mail, tak dejte vedet.
ax
častý přispívatel
 
Příspěvky: 216
Registrován: 13 črc 2005, 01:39
Bydliště: Mořina (pod Velkou Amerikou)

Příspěvekod Shalibaba » 20 zář 2005, 10:17

To ax: už se těším, zatím mailik nedorazil, ale určitě se objeví. Tlamovců NLS velice chutná :)))
Ještě jednou díky moc, že jsi tak ochotný pro nás toto krmení zajiš?ovat.
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod ax » 20 zář 2005, 10:35

Nekde se to zasprclo, tobe sel extra mail (to jsou ti narocni klienti :D )...
ax
častý přispívatel
 
Příspěvky: 216
Registrován: 13 črc 2005, 01:39
Bydliště: Mořina (pod Velkou Amerikou)

Příspěvekod Shalibaba » 20 zář 2005, 10:46

8)

Mám moc druhů rybek, tak chci aby všichni okusili tu americkou kvalitu.....
:?
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod Pavel Paška » 20 zář 2005, 20:32

to AX: taky jsem přemýšlel o cestě na Malawi, ale článek H.D. mne celkem postavil zase na zem. Jednak tam jde seriozne o kejhák v pripade ze se neco stane :( a mám taky další zájmy. Určitě bych ale rád viděl fotky H.D., které se do časopisu nevešly. :)
Uživatelský avatar
Pavel Paška
uživatel webu
 
Příspěvky: 3
Registrován: 19 zář 2005, 21:51
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Radim Zídek » 20 zář 2005, 21:02

TO Pavel Paška: mrkni do foto alba na tomto webu je tam dost fotek z této cesty jak na Malawi, tak i na Tanganyiku.
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod ax » 20 zář 2005, 21:18

No, ja uz se mezitim kontaktoval s dalsima lidma, kteri se tam potapeli (coz jen tak mimochodem vyvraci tvrzeni H.D., ze tam byl jako jediny z CR) a navic jsem nasel kontakty na komercni moznosti potapeni tam. Pokud pojedes k Tomasovi, muzem o tom hodit rec, ja to mam cim dal tim vic chut se tam na jare podivat (a je nas vic).
ax
častý přispívatel
 
Příspěvky: 216
Registrován: 13 črc 2005, 01:39
Bydliště: Mořina (pod Velkou Amerikou)

Příspěvekod ax » 09 lis 2005, 11:59

No tak to tu uz dlouho nebylo. Pri doplnovani mojich malych pixel s krmenim jsem zjisti, ze jak bezne posilam kazdemu, kdo si rekne, tak uz koukam na dno velkych pixel a je na case objednat. Jelikoz vime, ze doprava neco stoji tak se rovnou tazu. Je tu nekdo, kdo by chtel nejake vyznamejsi mnozstvi nekterero z NLS (> 0.3kg)?
ax
častý přispívatel
 
Příspěvky: 216
Registrován: 13 črc 2005, 01:39
Bydliště: Mořina (pod Velkou Amerikou)

PředchozíDalší

Zpět na Akva Krmení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků