Mix SAK spirulina + gold

Diskuze výhradně o krmení akvarijních ryb!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Pecan » 08 dub 2010, 23:36

ty bys to fakt použil? .... no neteče tam nic strašnýho...jenom to "naše" , ale stejně.....
Myslíte , že kdybych ty larvy komárů odlovil třeba síťkou a "propláchnul" čistou vodou , že bych je mohl zkrmit?
Pecan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 289
Obrázky: 16
Registrován: 16 zář 2008, 10:53

Příspěvekod Elongatus » 09 dub 2010, 11:05

Koretry najdeš pouze v těch čistějších vodách. Nežíjí v takovém bordelu jak třeba nitěnky. Já osobně bych se toho moc nebál a po propláchnutí bych je po trochách podával rybám. Je to jedno z nejhodnotnějších krmiv tak proč toho nevyužít (dejme tomu tak 3x do týdne).
Kupované mražené taky nepochází z kdovíjak čistých zdrojů...
Uživatelský avatar
Elongatus
častý přispívatel
 
Příspěvky: 433
Obrázky: 16
Registrován: 07 říj 2005, 21:23
Bydliště: Staré Město u Uh. Hradiště
Kolik let děláte akvaristiku?: 28

Příspěvekod Pecan » 09 dub 2010, 12:16

dobrý , počkám ještě na další názory....jde tam všechno...pračka, toilety , nádobí-myčka....
Pecan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 289
Obrázky: 16
Registrován: 16 zář 2008, 10:53

Příspěvekod richard » 12 dub 2010, 07:28

Vlasto, díky. Jak budu mít cestu přes Uh. Brod, ozval bych se. Platí to i obráceně.

Sem tam se stavím za Milanem Šmídem do Starého Města.

Bohužel o víkendu zvali za své poslední nemocné rybky (frontosa, german red). Teď je již po problémech, do krmení jsem doplnil dafnii a budu řešit doplnění akva rybami cca 10 kousků. Doplním stávající druhy, jen ještě uvidím v jakém počtu. Bude to něco z následujících:
- saulosky (samice)
- yellováci (mix malé)
- aulonocary red rubin (mix malé),
- haplochromis ch44 (samice)
Milane - jak jsi na tom nyní co z toho bych u tebe dostal?

Pecane, nebál bych se toho - i když ode mne to sedí - co experiment se žrádlem = mrtvé ryby. Osobně přes léto dokrmuji tlamovce komáří larvou z jímky na dešťovku. Normálně pochytám, propláchnu vodou z akva a naliji. Kouhoutková voda je sem tam zabjie (asi chlór). Servíruji jim to 1x týdně pro zpestření stravy. Je to živé a tlamovci po tom jsou jak diví.
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Příspěvekod Pecan » 12 dub 2010, 12:51

Díky za názor!!
Pecan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 289
Obrázky: 16
Registrován: 16 zář 2008, 10:53

Příspěvekod Elongatus » 12 dub 2010, 13:31

richard píše:Vlasto, díky. Jak budu mít cestu přes Uh. Brod, ozval bych se. Platí to i obráceně.

Sem tam se stavím za Milanem Šmídem do Starého Města.

Bohužel o víkendu zvali za své poslední nemocné rybky (frontosa, german red). Teď je již po problémech, do krmení jsem doplnil dafnii a budu řešit doplnění akva rybami cca 10 kousků. Doplním stávající druhy, jen ještě uvidím v jakém počtu. Bude to něco z následujících:
- saulosky (samice)
- yellováci (mix malé)
- aulonocary red rubin (mix malé),
- haplochromis ch44 (samice)
Milane - jak jsi na tom nyní co z toho bych u tebe dostal?

Pecane, nebál bych se toho - i když ode mne to sedí - co experiment se žrádlem = mrtvé ryby. Osobně přes léto dokrmuji tlamovce komáří larvou z jímky na dešťovku. Normálně pochytám, propláchnu vodou z akva a naliji. Kouhoutková voda je sem tam zabjie (asi chlór). Servíruji jim to 1x týdně pro zpestření stravy. Je to živé a tlamovci po tom jsou jak diví.


Ahoj Richarde,

momentálně ti můžu nabídnout yellowky a aulonocary. CH44 ani saulosky momentálně nemám (mám pouze saulosi coral).
Taky ti můžu nabídnout kvalitní krmivo - vločkovou Spirulinu a Cichlid Vegi a granule Cichlid Basix a Cichlid de luxe od Oceanic Nutrition. Pokud máš zájem klidně se zastav. Dej jen dopředu vědět.
Uživatelský avatar
Elongatus
častý přispívatel
 
Příspěvky: 433
Obrázky: 16
Registrován: 07 říj 2005, 21:23
Bydliště: Staré Město u Uh. Hradiště
Kolik let děláte akvaristiku?: 28

Příspěvekod richard » 12 dub 2010, 13:40

Milane, díky za nabídku. Ryby uvidíme, ozvu se předem, až bude cesta. Vzhledem k barevnosti mám ch44 na prvním místě. Pokud bys je měl, tak bych si cestu i udělal sólo pro ryby.

Minulá várka ryb je OK, vše mi prosperuje. Jen se k tomu váže taková perlička. Když jsem jel od tebe, vzal jsem to přes bunč a zůstal jsem tam viset ve sněhu cca 2 hodiny, než kolem jelo nějaké auto. Prostě blbec, co jezdí podle navigace po lesních cestách. Ať žije tomtom.

Krmivo - v tuto chvíli opravdu změna žrádla ne, experimentů mám dost. Budu používat co mi funguje. Jak vidíš výše, již se mi to 2x vymstilo.

Ať ti plavou.
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Příspěvekod richard » 20 dub 2010, 08:59

tak problémy jsou snad za mnou. Ryby fungují, žádné úhyny. Krmení tetrami, špenát, dafnie, artemka.

Díky všem za reakce.

Pokud máte někdo zájem, mám k dispozici SAK spirulina, SAK gold (balení vločky 0,5kg každé). Nechci to.

Zájemci ozvěte se během tohoto týdne. Pak vyhazuji.
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Předchozí

Zpět na Akva Krmení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron