Náhrada za OSI Spirulina

Diskuze výhradně o krmení akvarijních ryb!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Re: Náhrada za OSI Spirulina

Příspěvekod PIETRO » 05 pro 2012, 20:16

Tak jsem to nemyslel, že kupuješ piliny :o Myšlenka byla jiná.To je to co internet nedokáže. Drahé je dnes prakticky vše, co je vyrobeno s kvalitních surovin. Proto je cena taková, jaké je. Dnes jsou" bio potraviny" cena = kvalita. Ono je rozdíl vozit zboží z USA nebo z EU doprava také něco stojí. Já mám O.S.I. za velmi příznivou cenu a neboj bude hůř od nového roku půjdou krmné směsi pro akvaristiku, které se dováží do zemí EU o 30% nahoru :roll: Budu držet ceny do doby než dojdou zásoby. Kašlu na reklamu. Mě zajímají výsledky krmení na rybách a tam je to opravdu znát. Jen si lidé musí uvědomit co tedy chcou??? Krmím míň ale vydatně a na konci jsi na tom stejně, jako když koupíš levnější alternativu. Snad jsem tě tím Vlastíku neurazil. Vím, že jsi normální chápající člověk. Jsme přece na jedné lodi. Nebudeme si házet klacky pod nohy, na to jsou jinde experti.
Uživatelský avatar
PIETRO
častý přispívatel
 
Příspěvky: 347
Obrázky: 0
Registrován: 14 bře 2008, 13:12
Bydliště: Ostrava

Re: Náhrada za OSI Spirulina

Příspěvekod V.Malawi » 05 pro 2012, 21:05

Tak já předpokládal že v tvém případě se nemusím obávat přetahované jak ji známe od jiných např.na Tlamovcích,,,Vím o O.S.I. už dlouho a mám ho doma,ale krmím i jiné. :6:
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

Předchozí

Zpět na Akva Krmení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron