patentky

Diskuze výhradně o krmení akvarijních ryb!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod MilaKH » 09 bře 2007, 13:01

Mám, ale začínám být nucen to trochu zredukovat..Rodičům se moc nelíbí celí byt obestavěný nádržemi. 8) Taky mají obavu aby sme se nepropadli.. :lol:
Uživatelský avatar
MilaKH
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 937
Obrázky: 84
Registrován: 05 kvě 2006, 13:00
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvekod richard » 09 bře 2007, 13:13

Tak to je teda průser. :evil: To si ani nedoážu představit. mě dokáže na...t byť jen jeden komár v místnosti.Já mám akva ještě překryté sklem a nad sklem ještě kryt se zářivkami. Když ti uletěli,tak musíš mít akva otevřené?


Mám raid zaplý i v místnosti, kde je akva a žádné negativní účinky na ryby jsem nezpozoroval.
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Příspěvekod MilaKH » 09 bře 2007, 13:33

To já mám krycí skla, ale ty na sebe uplně nedoléhají, takže tam jsou mezírky kudy mohou komáři vyletět.
Uživatelský avatar
MilaKH
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 937
Obrázky: 84
Registrován: 05 kvě 2006, 13:00
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvekod V.Malawi » 09 bře 2007, 15:42

MilaKH píše:To já mám krycí skla, ale ty na sebe uplně nedoléhají, takže tam jsou mezírky kudy mohou komáři vyletět.
Aspoň je nakrmíš z vlastních zdrojů,a oni pak kladou do akvária...máš to vymakaný systém! :!:
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

Příspěvekod sollik » 29 srp 2008, 20:48

richard píše:Tak to je teda průser. :evil: To si ani nedoážu představit. mě dokáže na...t byť jen jeden komár v místnosti.Já mám akva ještě překryté sklem a nad sklem ještě kryt se zářivkami. Když ti uletěli,tak musíš mít akva otevřené?


Mám raid zaplý i v místnosti, kde je akva a žádné negativní účinky na ryby jsem nezpozoroval.



Já si kdysi ještě u rodičů takhle otrávil všechny ryby. Nepřečetl jsem si návod a zapnul Raid do zásuvky. Bohužel do té samé byl zapnutý i vzduchovací motorek, takže ležel cca. 40 cm od Raidu. Ráno bylo vše krom Ancistusů po smrti :cry: . Dneska nepoužívám ani vzduchovač, ani Raid.
sollik
uživatel webu
 
Příspěvky: 22
Registrován: 21 bře 2006, 18:57
Bydliště: Liberec

Předchozí

Zpět na Akva Krmení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron