Krmení SERA

Diskuze výhradně o krmení akvarijních ryb!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Krmení SERA

Příspěvekod memeo » 05 led 2006, 18:31

Já používám krmení od SERA a jmenovitě SERA granured a SERA granugreen.Ty první jsou s proteinama,druhé jsou s rostlinou složkou.
Zajímal by mě váš názor na tohle krmení,a čím krmíte vy.
Předem děkuji za rady ohledně krmiva.
Přílohy
krmení.jpg
toto je to krmení
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod Grem » 05 led 2006, 18:58

SERA granured použivím taky.. a moc jim chutnááá. Pak dál používám Sak Green , Sak 55, SERA cichlids Sticks ... Plus další dobrutky co se najdou doma nepočítám..
Uživatelský avatar
Grem
uživatel webu
 
Příspěvky: 72
Obrázky: 16
Registrován: 02 pro 2005, 15:37
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Příspěvekod Lgaspo » 05 led 2006, 19:15

Pouzivam obe krmiva teda granu green aj red v kombinacii s NLS a Tropical Cichlid. Robim zmes z tychto 4 krmiv.

Tropical Cichlid som zacal davat kvoli velkym rybam co mam v akva. Venustusy su uz celkom odrasteny
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod tapisleca » 05 led 2006, 22:16

Je to pro tlamovce myslím to nejlepší co může být na trhu, já je smíchám obě dohromady a krmím s NLS a teď jsem objevil ještě firmu Tropical, která má také docela dobré krmivo, které mým rybkám šmakuje. No a pak Tetra phyll a Sera flora, ale to jsou vločky, to mám kvůli Tropheusům.
Uživatelský avatar
tapisleca
častý přispívatel
 
Příspěvky: 202
Registrován: 06 lis 2005, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvekod kuba » 05 led 2006, 22:54

mě by spíš zajímalo proč to mícháte. Nevybírají si ryby pouze to co jim nejvíc chutná ? Nebylo by lepší krmit ráno jedním, odpoledne druhým a večer třeba třetím druhem krmivať Já krmím ráno peletami od sery a večer řasami ve vločkách. K tomu vždy přihodím krmné tablety pro ancistruse. Pojedu si kupovat vážené krmivo od sery. Co ještě kromě pelet doporučujete? Sera flora a sera san? poraďte.
kuba
častý přispívatel
 
Příspěvky: 229
Obrázky: 14
Registrován: 15 lis 2005, 01:07
Bydliště: Březnice u Zlína

Příspěvekod Lgaspo » 05 led 2006, 22:58

Ja vlockami nekrmim vobec. Krmim len granulami a mrazenym. Sem tam suseny gamarus.

Miesam to preto aby mali ryby pestrejsiu potravu a mohli si vsetky vybrat co im v tej chvili viac chuti :wink:
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod kuba » 05 led 2006, 23:00

a nevybírají si pořád to same?
kuba
častý přispívatel
 
Příspěvky: 229
Obrázky: 14
Registrován: 15 lis 2005, 01:07
Bydliště: Březnice u Zlína

Příspěvekod Lgaspo » 05 led 2006, 23:22

To neviem. Vzdy je pritom riadna trma-vrma takze sa to da dost tazko posudit.
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod petr07 » 06 led 2006, 15:51

Já krmím:sera flora,sera granugreen,sera granumeat,sera cichlidssticks,hikari cichlid excel,hikari cichlid gold,hikari cichlid staple,dajana cichlid gran,sak55 a sak green,dajana spirulina tablets,jbl novorift.Mražené :špenát,dafnyje a koretry.Můžete někdo napsat rozdíl mezi sera granumeat a sera granured,obchodník mi tvrdil,že je to to samé.
petr07
uživatel webu
 
Příspěvky: 29
Registrován: 17 lis 2005, 23:05
Bydliště: Kroměříž

Příspěvekod nakatenga » 07 led 2006, 17:09

Protože chovám ryby z různých biotopů, krmím všechny vším. Celkem používám cca 20 druhů krmení od Sera, JBL, Tetra, Nutrafin, Sak, DajanaPet, Hikari a ještě něco dalšího, ale original obal mám v práci a názvy si nepamatuju. Krmení z ryze přírodních zdrojů u afrik velmi málo málo málo, protože v práci to neni tak jednoduchý a hlavně ty ryby nemám denně na očích, takže bych nevěděla o případné poruše trávení třeba i několik dnů. Jinak patentky (dobře propláchnuté) všem rybám, nitěnky všem kromě afrik. Dá se za přírodní zdroj považovat kmínovej chleba z Globusu? :21: :21: :21:
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Další

Zpět na Akva Krmení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron