Xenotilapia sp. Red Princes

Diskuze o jiných rybách jezera Tanganyika!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod jammes68 » 04 črc 2007, 21:52

no tos toho moc nenapsal, to MilaKH: to je hezký že ste se o tom bavili, ale nikde jsem to nenašel
Uživatelský avatar
jammes68
přispívatel
 
Příspěvky: 140
Obrázky: 2
Registrován: 24 úno 2006, 19:11
Bydliště: Teplice

hynek

Příspěvekod Ondra » 04 črc 2007, 23:44

Na Tlamovcích.cz jsem už o tomto tématu diskutoval, ale nechtěl jsem zacházet do podrobností. Klidně si Hynka chraňte, já vám to neberu. Podle mě jeho praktiky nejsou vždycky nejčisčí, mě žádnou kritiku neříkal...Jinak na toto téma již no comment.....(ohledně Hynka, jinak o princeznách samozřejmě podám jakékoliv informace :D ).
Uživatelský avatar
Ondra
častý přispívatel
 
Příspěvky: 378
Obrázky: 6
Registrován: 02 črc 2007, 17:17
Bydliště: Lelekovice

Příspěvekod zencakd » 05 črc 2007, 10:46

TO Ondra: v každém případě gratuluju k nákupu a těším se na další info. Chováš je samotné nebo ve společné nádrži? Zajímají mě i ty sun flower. Díky moc a ať se rybám daří!

David
Uživatelský avatar
zencakd
častý přispívatel
 
Příspěvky: 360
Obrázky: 27
Registrován: 12 srp 2005, 09:59
Bydliště: Ústí nad Labem

xenotilapie

Příspěvekod Ondra » 05 črc 2007, 11:28

Princezny mám zatím v odchovném akva spolu s malejma melanogenisama a foaima.Je lepší je chovat ve skupině. Časem půjdou ke kerengáčům. Ty Papilia kerenge mám v 300litrech(s cyprichromisama), zatim se nepárujou, ale později je až se vyberou rozdělím po páru do nádrže. Jsou to relativně dost agresivní ryby (nato že to jsou xenotilapie).
Uživatelský avatar
Ondra
častý přispívatel
 
Příspěvky: 378
Obrázky: 6
Registrován: 02 črc 2007, 17:17
Bydliště: Lelekovice

Příspěvekod jammes68 » 05 črc 2007, 22:47

To Ondra: Dařbujána nechráním, jen jsem napsal mojí zkušenost s ním a s rybama které jsem u něj kupoval :D
Uživatelský avatar
jammes68
přispívatel
 
Příspěvky: 140
Obrázky: 2
Registrován: 24 úno 2006, 19:11
Bydliště: Teplice

Příspěvekod zencakd » 05 črc 2007, 22:56

Chlapi nechte toho, nebo bude bitka :8: Mě zajímají zkušenosti s red princes a sun flower. Navíc si myslím, že kritizovat nějakého chovatele na internetu je vždy velká zodpovědnost, kterou si ne vždy uvědomujeme. Je snadné napsat co si myslím, ale je těžké napsat objektivní hodnocení. To je jako s recenzema nebo testama na cokoliv - dát sem jednu větu bez kontextu, je jako hrát si se sirkama ve stohu.

Díky moc, a hezký odchovy všem!

David
Uživatelský avatar
zencakd
častý přispívatel
 
Příspěvky: 360
Obrázky: 27
Registrován: 12 srp 2005, 09:59
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod zencakd » 29 zář 2007, 08:00

To Ondra: mohu se zeptat, jaks e red princes a kerenge daří? Nějaké zajímavé zkušenosti? Díky moc,

David
Uživatelský avatar
zencakd
častý přispívatel
 
Příspěvky: 360
Obrázky: 27
Registrován: 12 srp 2005, 09:59
Bydliště: Ústí nad Labem

xenotilapie

Příspěvekod Ondra » 17 říj 2007, 18:43

Kerenge se už třou,ale jsou ještě docela malí. V mé skupině mám skoro naprostou většinu samců (ikdyž je to z jednoho vrhu), takže plánuji dokoupit samice z odchytu. Princessny docela dobře rostou, ale přece jen jsou zatím dost mladé. Jeden krásnej samec se tam ale už barví. Zatim žádná nezdechla, ale jsou to docela dost lekavé ryby.
Uživatelský avatar
Ondra
častý přispívatel
 
Příspěvky: 378
Obrázky: 6
Registrován: 02 črc 2007, 17:17
Bydliště: Lelekovice

Předchozí

Zpět na Ostatní tanganyické ryby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron