rastliny x filtracia

Vše co se k malawi či tanganyice nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

rastliny x filtracia

Příspěvekod Brky » 05 lis 2007, 19:11

Riesim teraz na intraku jedo hodne male akvarko o objeme 20l.Ccel by som do neho umienstnit par malyh rybiek. Rozmuslal som asi 10 ks neonky alebo bojivnicu samec 4 samice. Akurat som sa chcel spytat ci by to tak nejak fungovalo bez filtracie?? Hodlal by som urobit hustu vysadbu rastlin, ktore by mohli spotrebovat vsetky zvysky. Nieco ako Amano akvarium:))) Tam som si prave nevsimol nikde filtraciu aj kedtamasi bude lebo sana kazdej fotke ceri hladina??
Brky
častý přispívatel
 
Příspěvky: 365
Obrázky: 16
Registrován: 16 bře 2006, 15:40
Bydliště: Jilemnickeho 869/3

Příspěvekod shimie » 05 lis 2007, 20:04

Podla mna to bude urcite fungvat. Mal som uz akva bez filtracie a nebol ziadny problem. Hlavne ako pises treba viac rastlin. :o
Uživatelský avatar
shimie
častý přispívatel
 
Příspěvky: 356
Obrázky: 68
Registrován: 14 led 2007, 17:40
Bydliště: Piešťany

Příspěvekod wladys » 05 lis 2007, 21:22

Pokud bude dost rostlin a pravidelná výměna vody,bude to fungovat.Taky mám jedno doma mám v něm jen dva oťasy k vůli řasám.Časem až bude akva zralejší chci dát nějaké krevetky.
To tvé akva je ovšem na neonky malé.Doporučuju raději Axelrodia riesei .Je to taky tetra,je menší,dorůstá jen 2cm a podle mě o hodně hezčí než neonka. Je to novinka,takže cena je trochu vyší. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Brky » 06 lis 2007, 12:59

Ja som prave rozmyslal ze co by tam slo dat za ryby, lebo je to fakt extrenme male. Skusim nieco pozhanat a uvidi sa ako dopadne moje amano:)))
Myslim si ze ziadna cichlida ci uz americka alebo africka by v tom nefungovala:( Ale nejake malicke potvorky urcite najdem. Myslim ze ak tam pojde nejaka ta dekoraci tak objem pojde dole este tak na 15 l.Ak by mal niekto navrh na osadku do tak malej nadrze tak sem s tim.
Brky
častý přispívatel
 
Příspěvky: 365
Obrázky: 16
Registrován: 16 bře 2006, 15:40
Bydliště: Jilemnickeho 869/3

Příspěvekod Elvis » 06 lis 2007, 13:21

Já bych tam dal nějaké labiryntky jak jsi zmiňoval na začátku.Čichavce,Rájovce,Bety.Např.Čichavec zakrslý.Při poklesu hladiny kyslíku můžou dýchat z hladiny a ty můžeš být v klidu.Uměj to i pancéřníčci,když se jim chce tak se jedou na hladinu nadechnout a kyslík dýchaj přes střevo.Přes den tam bude hladina kyslíku stoupat ale v noci rapidně klesat.Nevím,drobné tetry by se mi líbily ale musel bys to zkusit.
Uživatelský avatar
Elvis
častý přispívatel
 
Příspěvky: 290
Obrázky: 14
Registrován: 19 črc 2005, 23:23
Bydliště: Martin Ehl;Nový Bor


Zpět na Obecná akvaristika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron