Babo raď přejít z 280 na 350L nebo li ze 128 cm na 200cm

Vše co se k malawi či tanganyice nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

co radíte akvaristovi z donucení ? 280 nebo 350 litru

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Babo raď přejít z 280 na 350L nebo li ze 128 cm na 200cm

Příspěvekod akvaristaZdonuceni » 12 lis 2007, 20:07

Pánové řeším dilema možná mně Váš názor dovede k tomu co asi chci slyšet :lol: :lol: :lol:
kvůli dětem jsem zachránil za pár peněz z rodiny akvárko cca 280L 128*45*46cm a nyní ikdyž tam mám pár mečovek ancitrusů a asi mřenek se spoustou slimáků jsem narazil na akvárko 200cm 40*40cm asi nevím přesně ale není to podstatné když pominu riziko jsem v 5 patře vytopení :oops: tak přemýšlím co s tím? určitě zůstanu u malých ryb maximálně tlamovců ale co filtrace? protáhne tak dlouhé akvárko jen křížové (protilehlé rohy) napojení filtrace? zase mně láká ten širokoúhlý obraz co vznikne a je fascinující pozorovat i jen bubliny vzduchovače :D
Co si myslíte?
Uživatelský avatar
akvaristaZdonuceni
uživatel webu
 
Příspěvky: 28
Obrázky: 1
Registrován: 25 led 2007, 22:15

Příspěvekod mig07 » 13 lis 2007, 03:32

Ak na malawi tak lepšie je viac plochy akvaria na ukor výšky, takže by som išielna tu 200cm dlžku. Filter neviem aký máš tak v tom neporadím.

Inak nechapem hlasovaniu a akosi my nevychadzaju tie objemy akvarii.... :idea:
Uživatelský avatar
mig07
přispívatel
 
Příspěvky: 140
Obrázky: 20
Registrován: 15 led 2007, 16:52
Bydliště: Senica, SR

Příspěvekod omega » 13 lis 2007, 09:32

podle meho, pro ryby bude vyhodnejsi delsi akva, ktere bude mit vetsi dno... filtraci bych dal do jednoho rohu IN a do protilehleho OUT a na strane, kde to bude vtekat bych dal nejake cerpadlo smerovane uhlopricne (proud ve trech rozich) a pobliz ctvrteho bych dal vzduchovani, at voda dobre cirkuluje...
ALE ja osobne bych sel do mensiho akva, protoze to dlouhe bude problem zakomponovat aby to nebyla nudle... zkus si udelat z papiru krabici techto rozmeru a umisti si ji do pokoje, je mozne, ze tam bude sedet, ale moc pravdepodobne to nevidim...
omega
přispívatel
 
Příspěvky: 141
Obrázky: 38
Registrován: 20 pro 2006, 08:56
Bydliště: Choceň

vyřešeno někdo mmně předběhl a jste všichni podezřelí

Příspěvekod akvaristaZdonuceni » 11 pro 2007, 21:56

:lol: Tak jsem utřel nos akvarrko si odvez asi někdo z Vás však ono tu jednou vyplave :P ale k tomu co ste psali tak mam externi ProJect 1000l/h (podle krabice) jeden roh in druhý out a protože se mi líbí bublinky tak jsem v Bauhausu pořídil za 160Kč vzduchovač pro venovní jezírka ktery dava 20l vzduch při 8w nyni jsem nastěhoval do akva 50skalárů které se nechtíc narodili jinde tak uvidím co to udělá s kvalitou vody :cry:
Uživatelský avatar
akvaristaZdonuceni
uživatel webu
 
Příspěvky: 28
Obrázky: 1
Registrován: 25 led 2007, 22:15


Zpět na Obecná akvaristika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron