NANO akvária s mini živočichy

Vše co se k malawi či tanganyice nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod telkos » 06 led 2011, 15:12

radex píše:Duffman,tvoje NANO se mi líbí ze všech zde prezentovaných nejvíc.Ten říční písek působí přírozeně ! ! !Pěkné.Co se týče filtru,tak bych přetáhl ten bílý potisk a ten největší rušivý element je pryč.


Já bych se jako první neodvážil hodnotit nejhezčí nanoakvárium v tomto vlákně, protože každé akvárium má něco do sebe. :D
Když už je tu nakousnuto hodnocení, tak já bych preferoval v nano akváriu nano rostliny a zrovna ty co má Duffman mi připadají dost velké. :) Mě se líbí více NANO A+I, hned na první stránce. :5:
Nejoriginálnější (tvarem akvária a dekorací) s nejzajímavějšími živočichy a tím pro mě nejpovědenější je NANO Šárky. :5:
telkos
uživatel webu
 
Příspěvky: 31
Registrován: 09 črc 2010, 13:13

Příspěvekod sarka.x » 06 led 2011, 17:01

Na jižní straně Sulawesi je několik "mrtvých" sopek a blízko je také řetěz sopečných ostrovů.
Jestli se nemýlím, tak písek v okolí vulkánů je tmavý až černý.
Netvrdím, že je černý přímo v místě, odkud krevetky pocházejí (třeba je bílý, ale ten by byl asi pro tebe také nepřirozený)), ale je možné že i v těchto oblastech tmavý písek někde je.
Jinak ty obrázky byly na ukázku, netušila jsem, že se toho někdo chytne tak, že mi hned vpálí, že jsou to fotky z mořských oblastí (nestudovala jsem je) a jestli mám moře. :?
Jinak ten písek co mám v aq se jmenuje Sulawesi sand, a i kdyby zrovna v té lokalitě černý písek nebyl, mě se líbí, takže je mi to jedno :o
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod mcgogo » 06 led 2011, 17:57

naopak radex má super nápad. Jenomže, kde sehnat nano ptakopyska. Ještě jsem sháněl nano akvarijní vodníčky, ale taky jsem neměl štěstí. :lol: Probůh dyť je to přece všechno o vkusu. Někomu se líbí tohle jinému tamto. Já třeba můžu říct, že mě se líbí jak dělá akvárka šárka, ale to neznamená, že duffman ho nemá hezké jen to prostě není můj styl.

Teď zpět k tématu. Co dáváte žrát krevetkám, krom granulek? Já jim tam zkusil hodit kus okurky páč jsem někde četl, že jim to někdo dává a že se na to sesypou a okurka zmizí. Já ji tam hodil a párkrát na to vlezly, ale moc je to nezajímalo. Pokud jim něco dáváte upravujete to ještě nějak?

díky
Uživatelský avatar
mcgogo
častý přispívatel
 
Příspěvky: 229
Registrován: 05 bře 2010, 08:51
Bydliště: Most

Příspěvekod Dvořák » 06 led 2011, 22:25

mcgogo píše:naopak radex má super nápad. Jenomže, kde sehnat nano ptakopyska. Ještě jsem sháněl nano akvarijní vodníčky, ale taky jsem neměl štěstí. :lol: Probůh dyť je to přece všechno o vkusu. Někomu se líbí tohle jinému tamto. Já třeba můžu říct, že mě se líbí jak dělá akvárka šárka, ale to neznamená, že duffman ho nemá hezké jen to prostě není můj styl.

Teď zpět k tématu. Co dáváte žrát krevetkám, krom granulek? Já jim tam zkusil hodit kus okurky páč jsem někde četl, že jim to někdo dává a že se na to sesypou a okurka zmizí. Já ji tam hodil a párkrát na to vlezly, ale moc je to nezajímalo. Pokud jim něco dáváte upravujete to ještě nějak?

díky
jiste ale nesmi byt nakladane
Dvořák
uživatel webu
 
Příspěvky: 7
Obrázky: 1
Registrován: 06 led 2011, 20:17

Příspěvekod bohousek » 09 led 2011, 02:26

richarde jestli ty planujes 1000l tak to by se sem ta moje nano 100ka co mam v planu mezi ty nano hodila :o ale zavidim . takovy objem si nebudu v xzivote moct dovolit. :cry: tak at ti to vyjde :)
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod hr » 10 led 2011, 15:56

..
Naposledy upravil hr dne 25 úno 2011, 09:27, celkově upraveno 1
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Příspěvekod bohousek » 10 led 2011, 17:50

radex píše:Zde něco pro inspiraci :cry:
http://www.youtube.com/watch?v=BKyeaWmeS2Y


no fuj teda to je hnus :x
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod tomes.st » 10 led 2011, 18:19

Majitele akva by měli zavřít za týrání ryb! ::s26::
Uživatelský avatar
tomes.st
přispívatel
 
Příspěvky: 131
Registrován: 12 led 2010, 14:20
Bydliště: Kašperské Hory

Příspěvekod melanochromis1975 » 10 led 2011, 22:22

Chtel bych toto tema trochu odlehcit.
Nasel jsem tuzemskou firmu, ktera se zabyva designem akvarii inspirovana Takashim Amanem.
Myslim, ze nebudete litovat, kdyz si tuto stranku trochu blize prohlednete. Naleznete tam i moc povedena videa.
Doufam, ze trosku vetsi NANO nebude vadit v tomto vlakne, ale je tam take to ANO.- )))
Ja si to uzil.
http://www.ada-akvaria.cz/galerie-ada
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod wladys » 11 led 2011, 01:21

Já si to užil taky.Inspirace je tam víc než dost. Díky za odkaz.
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

PředchozíDalší

Zpět na Obecná akvaristika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků