cichlidka Tofi,nebo Nemo

Vše co se k malawi či tanganyice nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

cichlidka Tofi,nebo Nemo

Příspěvekod Mc Milan » 23 pro 2010, 16:13

velice prosím o pomoc,známý začínající akvarista si koupil v opavě v akvaristice ryby,které mu prodali pod názvem cichlidka Tofi. dnes za mnou přiletěl,že mu ,,žerou neonky,a okusují pancéřníčky a ostatní osazenstvo. nemáte někdo prosím zkušenost,respektive nevíte co to je za druh ryb a jejich nároky na chov? podotýkám,že já při chovu potupuji jinak,ale je mi líto známého,který první kupuje a pak teprve zjišťuje. No -přeji všem akvaristům a přednostně tlamovkářům příjemné vánoční svátky,hodně kil navíc a pevné nervy u telky.Ať všem plavou.Děkuji Milan z Opavy.
Mc Milan
uživatel webu
 
Příspěvky: 30
Obrázky: 0
Registrován: 23 pro 2009, 19:32
Bydliště: Zeyerova 2,Opava 5

Příspěvekod aaron » 23 pro 2010, 18:09

pokial je mozne tak daj foto.. bez toho to nejde :o
aaron
uživatel webu
 
Příspěvky: 99
Obrázky: 3
Registrován: 10 bře 2008, 11:39
Bydliště: Porad - Košice

cichlidka Tofi,nebo Nemo

Příspěvekod Mc Milan » 23 pro 2010, 18:14

co nejdříve vyfotím a pošlu-díkes Milan
Mc Milan
uživatel webu
 
Příspěvky: 30
Obrázky: 0
Registrován: 23 pro 2009, 19:32
Bydliště: Zeyerova 2,Opava 5

to aaron

Příspěvekod Mc Milan » 23 pro 2010, 20:35

čus priatelko,tak jsem prohledával net a představ si,že ryby které jsem helpoval,jsem našel na www.tlamovci,kde jsou fotografie a několik zkušeností s nimi:jedná se údajně o křížence samice Red Parrot a samce albína kančíka příčnopruhého.nazývají se údajně toffi parrot.fotky mi sedí přesně na sousedovy ryby!ale je to stejně ,,sviňárna,,některých rádoby chovatelů,kteří něco zkříží ,prodají a člověče starej se.já jsem myslel,že tyto kříženci vymizeli,ale v opavě je tento týden prodávali! takže díkes za snahu,přeji příjemné vánoce,klídek a pohodu!
Mc Milan
uživatel webu
 
Příspěvky: 30
Obrázky: 0
Registrován: 23 pro 2009, 19:32
Bydliště: Zeyerova 2,Opava 5


Zpět na Obecná akvaristika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků