Perlovka červená

Vše co se k malawi či tanganyice nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Možnosti tu jsou....

Příspěvekod viktor janda » 14 pro 2006, 15:21

Kdysi jsem četl článek v časopise Akvaristika o spojení v jednom akváriu PERLOVKA a PIRAŇA.
Pamatuji si jen, že piraně (ač větší a žravější) si prý moc neškrtly u krmení první v akva teritorium, zase první.
Perlovky jsou extrém. Jejich agresivita je příkladná.
No znáte to. I malej agresivní prcek je králem rybníku. Viz třeba Oceláti (Lamprologus ocellatus). Mám je s Frontosama a
lepší příklad ohledně snášenlivosti snad neznám. Holt jako u lidí - každý má to své...
Uživatelský avatar
viktor janda
uživatel webu
 
Příspěvky: 69
Obrázky: 9
Registrován: 29 dub 2006, 06:30

Příspěvekod reqiuem » 31 pro 2006, 17:26

joo tak to ja sem prave cetl neco trochu jineho..sice prvni dny to pry vypadalo ze jim to akva patri, ale po dvou dnech v akva s piranama po nich zbyly jen hlavy.

Perlovky chovam taky ..v akva spolecne s kančíky a pred dvema dny se vytrely na kamen..potreboval bych poradit jestli mam kamen premistit do jineho akvaria nebo to ponechat tak jak to je...a pokud je premistit, tak jestli spolecne se samici nebo jen samotne jikry :roll: ....diky za odpoved
reqiuem
nový uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 31 pro 2006, 17:04

Příspěvekod oupi » 13 říj 2009, 12:58

Zdravím,
chci založit biotopní akvárium pro H. Lifalili, ale nemůžu nikde najít fotky pod vodou. Nemáte někdo nějakou, popř. mě nasměrujte. Předem díky.
oupi
uživatel webu
 
Příspěvky: 14
Registrován: 12 bře 2009, 10:53

Předchozí

Zpět na Obecná akvaristika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron