SRAZ II. V HRADCI KRÁLOVÉ PO DRUHÉ

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod memeo » 24 bře 2006, 17:30

Mikro , tak to je škoda,ale třeba to výde příště. ;)

JINAK:

Já už zahřívám autíčko na zítra. :lol:
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod supina » 25 bře 2006, 23:25

TO memeo: Je deset večer a pořád nic o tý dnešní akci! Čekal jsem , že se ozveš jako první..':D').
supina
častý přispívatel
 
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2006, 19:24
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvekod memeo » 26 bře 2006, 10:49

Akce byla super.Moc se mi to líbilo.Jinak foteček mám asi jen 6 :( , ale společném foto všech účastníků fotila drahá polovička mezinárodní výpravy.Manželka Heňa Urbance,tak doufám,že to dá na web.
Jinak Radimova pěstírna je něco úžasného.Má to dokonale vychytaný a je vidět,že to dělá s láskou.Všude čisto.Žádný olemtaný akvaria a podobně.Přál bych Vám to všem vidět.Ono se to totiž špatně popisuje.Lepší je to vidět na vlastní kukadla. :wink:
Ale co mě na srazu opravdu dostalo,je Radimova Tanganyika.Nádrž o objemu 1800 litrů je něco tak nádhernýho.Můžu už konečně ze své zkušenosti říci,že fotky ,které má na webu jsou nádherný,ale ve skutečnosti ta nádrž vypadá tisíckrát lépe.
Je to opravdu něco nezkutečného.
Doufám,že pojedu brzo přes Hradec,abych se mohl u Radima stavit.Třeba jen na minutu-podívat se na akvario a zase jet. :wink:
Toď asi vše.Já si myslím,že tu budete mít fotek dosti,protože fotil i Radim a Heňo,tak si myslím,že tu něco vyvedou.
Jinak přidávám jednu fotečku kde je zleva: HEŇO URBANEC,MAUVE A RADIM ZÍDEK.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:...dobrou chu? hoši.
Přílohy
sraz 015.jpg
DOBROU CHU?. :)
Jinak salát s pizzou byly SUPER.
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod mikro » 26 bře 2006, 12:44

:((( To sou fotky ;-)) ach jo.. ze ja nemohl ject :-( Muselo to byt prima :-) Na dalsi sraz uz to proste musi vyjit. Stejne se k Radimovi dojedu podivat :-)
Uz se tesim na vice fotek ;-)
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Setkání u Radima 25.3.2006

Příspěvekod jip » 26 bře 2006, 21:10

Nejprve chci touto cestou Radimovi a jeho manželce poděkovat za skvělý servis a perfektní pohodové odpoledne. Nádrž je super a není třeba dodávat nic, než že vidět na vlastní oči je něco zcela jiného než na fotkách.
Jeho akvárium je malý výsek Tanganyiky a jeho pěstírna patří svým řešením a provedením k tomu nejlepšímu, co lze v českých luzích vidět. Teď je třeba jen mu přát aby mladé ryby rychle dospěly a my se mohli těšit na odchovy z jeho nádrží.
Takže ještě jednou Radime, dík.
Uživatelský avatar
jip
uživatel webu
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 23
Registrován: 21 črc 2005, 10:41
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Heňo Urbanec » 26 bře 2006, 21:40

Tak Páni a Dámy , všetkým ktorí ste sa z akéhokoľvek dôvodu nemohli zúčastni? zrazu u Radima môžem povedať že môžete lutovať . Jedna vec je vidie? niečo na fotkách a druhá naživo ! Skutočnos? predčila všetky moje očakávania , či už akva ktoré má Radim doma ale aj celá chovňa ktorá je vybavená nadčasovo či už po stránke technickej tak po stránke praktickej . Na rybách je vidie? že sa o ne stará človek ktorý im rozumie a ktorý ich má aj rád !

Veľké poďakovanie chcem vyjadri? na adresu Radimovej manželky , ktorá nás velmi srdečne privítala a chutne pohostila . Velká vďaka jej patrí aj za trpezlivos? , predsa len 15 ludí v baráku nevydrží každá žena s úsmevom na tváry .
Nálada bola velmi dobrá a uvolnená . Stretol som príjemních ľudí a vôbec nelutujem tých 600 km ktoré som prešiel .

Takže ešte raz sa týmto chcem poďakovať za všetkých zúčastneních celej rodine Zídkovej .
Pre ilustráciu prikladám foto , zlava :
Luboš z Tábora , Ax, Jip, Heňo, Radim , Axov kamarát , Mauve a Memeo , na akcii sa zúčastnil aj Simko s rod . ale odišiel ešte pred fotografovaním .
Přílohy
zraz 3.jpg
zraz 2.jpg
zraz 1.jpg
Uživatelský avatar
Heňo Urbanec
přispívatel
 
Příspěvky: 100
Obrázky: 40
Registrován: 30 pro 2005, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Mauve » 27 bře 2006, 17:13

Není co dodat, vše už bylo řečeno (napsáno), akce se výborně vydařila! :24:
Uživatelský avatar
Mauve
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1148
Obrázky: 43
Registrován: 06 kvě 2005, 09:51
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Radim Zídek » 27 bře 2006, 20:34

I já bych rád touto formou všem poděkoval za velice, pro mě příjemné odpoledne, večer a hlubokou noc u dobrého pití :D . Jsem moc rád, že se Vám u nás doma líbilo a doufám, že si to někdy zopakujeme.
Přikládám ještě několik fotek.
Přílohy
Simko s rodinou a Memeo.jpg
Simko s rodinou a Memeo.jpg (47.15 KiB) Zobrazeno 1933 krát
slovensko česká družba (Heňo a....).jpg
sraz.jpg
sraz..jpg
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

odborná diskuze

Příspěvekod Radim Zídek » 27 bře 2006, 21:01

Diskuze na skoro vědecké úrovni :D
Přílohy
odborná diskuze.jpg
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Daen » 27 bře 2006, 21:12

Je fajn, že se ještě pár nadšenců dokáže takto sejít. ::s27::
Uživatelský avatar
Daen
uživatel webu
 
Příspěvky: 19
Registrován: 05 bře 2006, 19:50

PředchozíDalší

Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků