Ako dosta? ryby domov?

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Bob » 17 črc 2006, 08:27

Paldo píše:Dakujem za názory, ludkovia, a ako som písal, privítam aj názor niekoho, kto si už dal takto rybky poslať.

Mne takto Fuljer posielal ryby dva krat a to som z Michaloviec.
Ryby dal rano o 6 na autobus, poslal mi ŠPZetku, cas prichodu busa a polhodinu pred tym som uz netpezlivo cakal na stanici. Ryby docestovali cca. po 8 hodinach a to bol januar. Myslel som, ze prepravka bude vo vnutri v kabine, ale na moje pocudovanie bola v batozinovom priestore a vonku mrzlo, ale vsetko bolo ok. Po mesiaci som si este chcel doobjednat dalsie ryby a postup bol ten isty. O 14°° som cakal na stanici a autobusa nikde :( Myslel som, je zima, meska, ale po dvoch hodinach mi to nedalo a isiel som sa opytat na dispecink, no a tam samozrejme nic nevedeli :evil: a tak som este hodinu pockal a pobral sa domov. Vecer som zabehol na SAD, no a tam som nasiel tolko ocakavany autobus, ktory mal poruchu a dorazil do Mi o 6 h. neskor. Ryby to v pohode prezili.
Pre Tropheusov som si bol osobne a to nie ze by som uz neveril autobusovej preprave, ale chcel som vidiet chovnu a opytat sa na nejake rady a skusenosti z chovu priamo od chovatela.
Uživatelský avatar
Bob
častý přispívatel
 
Příspěvky: 275
Obrázky: 103
Registrován: 08 črc 2005, 11:10
Bydliště: Michalovce, SR

Předchozí

Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků