Výhra na Duboisi.com

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Výhra na Duboisi.com

Příspěvekod Martin Novák » 11 čer 2005, 10:44

Vím, že sebechvála smrdí, ale chci se pochlubit, že jsem vyhrál soutěž na americkém portálu http://www.duboisi.com v kategorii "Tank of the Month" (Nádrľ měsíce). Má prezentace (stejně jako na mém webu), tam zvítězila a obdržel jsem hodnotné ceny. Bohužel tedy si je asi budu muset nechat ujít, protože z ameriky mi to do ČR asi budou těžko posílat.

Každopádně jsem moc moc rád. Je to čest na tak velikém serveru, kde jsou stovky nádrží, stovky fotografií a zrovna má to tam vyhraje. Supr :lol:

Další perličkou je, že minulý vítěz byl canart, který jim to tam také roštíp se svou nádrží. Střední Evropa jim tam dává na p.... :lol: Tímto mu také gratuluji!

Tady bych chtěl trochu apelovat na Radima a jeho 1800L prcka, protože ten jim tam vytře zrak úplně. Určitě by to stálo za to, tam tu prezentaci vytvořit. Myslím, že by byl další jistý výherce! Co, Radime? :D
Naposledy upravil Martin Novák dne 29 čer 2005, 14:18, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Martin Novák
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 1501
Obrázky: 93
Registrován: 19 bře 2005, 16:49
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod canart » 11 čer 2005, 11:00

Martin gratulujem!!! Co som Ti hovoril, ze to vyhras ;) 8)
Radimova nadrz by 100% zvitazila, to mas pravdu. Tak Radim, posilni vychodny blok :!: Budu cumiet ako puci :lol: :lol:

S tymi cenami je to skoda, ja som to aj skusal, oni to poslu, ale zaplatis postovne. Pri tych cenach by sa to vsak celkom oplatilo. Je s tym vask tolko vybavovaciek - colna kontrola, rastlinolekarska kontrola....v USA musia vydat potvrdenie, ze to nie je CITES a co ja viem este co. Tak som to nechal. Ale je to dobry pocit, nie?

Ja som sice tento mesiac tiez zvitazil (signature of the month), ale sutazil som sam so sebou... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR

Příspěvekod Martin Novák » 11 čer 2005, 11:04

Díky. Pocit je to skvělý! :o
Těch cen se také asi vzdám, protože je to celé problematické. Škoda těch 50 dolarů na výběr ryb...

Ano, koukal jsem, že jsi vyhrál také Signature of the Month. Super! Také blahopřeji! :lol: Lámeš jim to tam každý měsíc :D :D
Naposledy upravil Martin Novák dne 29 čer 2005, 14:19, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Martin Novák
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 1501
Obrázky: 93
Registrován: 19 bře 2005, 16:49
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod canart » 11 čer 2005, 11:13

Tych 50 USD plati iba pre ludi v USA. A co sa tyka mojich vyhier, nemozem povedat, ze by som sa nejako snazil :). Ale ked chces vyhrat zase aj na buduci mesiac, tak posli nieco v inej kategorii, napr. nejaky pekny zaber ryby (fish of the month) alebo momentku (snapshot of the month) alebo popracuj na nejakom logu (signature of the month). Ja mam nieco pripravene, tak si pod zmerat sily ;) Neda sa vyhrat v tej istej kategorii po sebe.

Videl som, ze tam je jeden moj krajan a menovec. Je registrovany pod nickom Robert8. Ma podobne akva, ako ja, len trocha vacsie. Sutazil aj na akva.sk a aj ziskal myslim niektoru z prvych 3 cien. Ale na duboisi.com si ho porazil 8)
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR

Příspěvekod Martin Novák » 11 čer 2005, 11:19

canart píše:Tych 50 USD plati iba pre ludi v USA. A co sa tyka mojich vyhier, nemozem povedat, ze by som sa nejako snazil :). Ale ked chces vyhrat zase aj na buduci mesiac, tak posli nieco v inej kategorii, napr. nejaky pekny zaber ryby (fish of the month) alebo momentku (snapshot of the month) alebo popracuj na nejakom logu (signature of the month). Ja mam nieco pripravene, tak si pod zmerat sily ;) Neda sa vyhrat v tej istej kategorii po sebe.

OK. Mám tedy měsíc na to, abych nafotil znovu nějaké pěkné záběry, možná utvořím nějaké pěkné logo. Určitě to zkusím. Síly změřit můžeme :o

canart píše:Videl som, ze tam je jeden moj krajan a menovec. Je registrovany pod nickom Robert8. Ma podobne akva, ako ja, len trocha vacsie. Sutazil aj na akva.sk a aj ziskal myslim niektoru z prvych 3 cien. Ale na duboisi.com si ho porazil 8)

Ano, také jsem si všiml. Má pěkné akva. Tuším, že byl druhý. Určitě vyhraje příští měsíc, tedy jestli to tam nehodí Radim. TO je jasný vítěz!
Naposledy upravil Martin Novák dne 29 čer 2005, 14:19, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Martin Novák
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 1501
Obrázky: 93
Registrován: 19 bře 2005, 16:49
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod Grohic » 11 čer 2005, 11:22

:!: :!: :!: Gratuluji :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
Grohic
častý přispívatel
 
Příspěvky: 249
Obrázky: 12
Registrován: 02 kvě 2005, 19:00
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod canart » 11 čer 2005, 11:24

Martin Novák píše:Ano, také jsem si vąiml. Má pěkné akva. Tuąím, ľe byl druhý. Určitě vyhraje příątí měsíc, tedy jestli to tam nehodí Radim. TO je jasný vítěz!

Vyhrat nemoze, lebo uz sa zapojil s tou nadrzou tento mesiac. Ak chces s nadrzou sutazit znova, musis urobit nejaku zmenu, cize nove foto ;)
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR

Příspěvekod Martin Novák » 11 čer 2005, 14:15

No to víš, že aš to nově nafotím, zkusím to znova. :o
Naposledy upravil Martin Novák dne 29 čer 2005, 14:20, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Martin Novák
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 1501
Obrázky: 93
Registrován: 19 bře 2005, 16:49
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod Radim Zídek » 11 čer 2005, 15:24

No je vidět, že češi a slováci jsou holt jedničky na světové úrovni. Martine veliká gratulace. :D :D
Naposledy upravil Radim Zídek dne 18 čer 2005, 12:04, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Radim Zídek » 11 čer 2005, 15:25

Tady bych chtěl trochu apelovat na Radima a jeho 1800L prcka, protože ten jim tam vytře zrak úplně. Určitě by to stálo za to, tam tu prezentaci vytvořit. Myslím, že by byl další jistý výherce! Co, Radime?



Asi vás zklamu, ale nemám čas něco připravovat a jsem strašně línej :D
Naposledy upravil Radim Zídek dne 18 čer 2005, 12:05, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Další

Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron