Stáhnutí webu MyFish

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Stáhnutí webu MyFish

Příspěvekod mikro » 18 srp 2006, 16:46

Potreboval bych poradit, nemam moznost byt neustale online, proto bych rad vyuzil moznosti, ze bych si stahnul MyFish a prohlizel jej offline. Zkusil sem pouzit HTTrack, ale nepodarilo se me to stahnout bud cele a nebo s obrazky i po ruznych variantach nastaveni...
Pouzivate nekdo nejaky jiny soft ? Dik Mikro
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Příspěvekod Rostratus » 18 srp 2006, 17:34

No to by bolo super vec, keby sa to dalo stiahnut na disk a prehliadat offline, ale myslim, ze to bude nemozne, pretoze vsetky cesty k obrazkom su nastavene priamo na fttp, takze by sa to muselo cele poprerabat a to je dost nerealne
Uživatelský avatar
Rostratus
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 627
Obrázky: 80
Registrován: 07 dub 2005, 22:27
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod bbfh » 18 srp 2006, 20:02

Na stranke MyFish je dole uvedene ako a za akych podmienok je mozne narabat s informaciami na nej publikovanymi. Treba si hlavne uvedomit, ze niektore fotografie, na ktore mame povolenie, sme si museli na viackrat doslova vyprosit a ze ich autori by asi len tazko suhlasili s ich volnym sirenim. Samozrejme, zabranit tomu nejde, ale zo strany administratora (dufam, ze mi prepaci, ze hovorim v jeho mene, ale myslim, ze ma ten isty nazor - ak nie, oprav ma, Lubos, pls. ) nemozno v tomto smere ocakavat ustretove kroky. Tymto by som chcel zaroven vsetkych poprosit, aby aj v pripade stiahnutia nejakych obrazkov (od coho sa osobne distancujem a v ziadnom pripade na to nikoho nenavadzam) nedistribuovali tieto dalej a ani ich nezverejnovali na inych weboch. Vynimku tvoria obrazky, na ktore dostanete vyslovne povolenie administratora MyFish, alebo autora.
Uživatelský avatar
bbfh
častý přispívatel
 
Příspěvky: 458
Registrován: 05 říj 2005, 13:26
Bydliště: Senec

Příspěvekod Lgaspo » 18 srp 2006, 20:40

Vdaka bbfh mas 100% pravdu !!!

Prevazna vacsina fotiek v MF je uverejnenych len s povolenim ich autorov a povolenie plati len pre MF.
Preto Vas chcem poprosit aby to aj tak zostalo a nezneuzivali sme doveru autorov fotiek.

Dalej MF je databaza, kde su data ulozene na MySQL a obrazky su na diskoch serveru webhostingu. Takze sa len velmi tazko da stiahnut cela databaza.

Chcem Vas preto vsetkych poprosit aby ste sa vzdali akychkolvek pokusov o stiahnutie databazy. Je to tak trochu aj nefer voci autorom databazy, ktori ju krvopotne naplnaju !!!

Vopred vdaka !

Pokial si chcete nejake informacie z databazy vytlacit, je to mozne v module Search - Hladanie!
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod mikro » 18 srp 2006, 20:49

Dekuji vsem,
Predem chci vsem rict ze me ani nahodou nenapadlo nejak manipulovat bo neco takeho delat, trosku sem zdesen co se tu ted napsalo. Me slo jen o to, ze napriklad se pise o nejakem druhu, nekde. podivat se jak vypada a pod. hledam a vybirat ryby, druh a pod.
Ja sem nechtel, nic nikde distribuovat a prodavat za moji tvorbu.
Takhle sem to nemyslel :((( ....................
Doufam ze sem Vas nenahneval.... takhle ne...... :(
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Příspěvekod Lgaspo » 18 srp 2006, 20:51

Mikro, klidek je to v pohode !!!
Presne viem ako si to myslel.

Napisali sme to trochu tvrdsie preto aby bolo jasne ako to je !

Takze v poho :wink:
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod mikro » 18 srp 2006, 20:59

Lubosi, dik moc, tos me uklidnil :-)
Ja chapu, a dovedu si predstavit jaka prace byla a je za databazi MyFish. Letam porad sem a tam, a nekde je pristup k internetu bezproblemu a nekde jako treba ted na chalupe, mam pouze GPRS, takze vse trva dele.
--------
Prosim tedy Admina, aby toto tema zamknul. dekuji...
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno


Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků