Množia saaaaa !!!!

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Množia saaaaa !!!!

Příspěvekod pstroso » 07 lis 2006, 22:03

Ahojte.Prisiel som sa vám pochváliť novým prírastkom v mojom malom akva.Dnes pri kŕmení mi takmer oči z jamiek vypadli ked sa zo skrýše odvážil vyplávať malý melanochromis auratus (asi 1,5cm).Ani neviem kedy sa vytreli a ani neviem kolko krpcov vypustila s tlamky, no jeden prežil ,a na prvé nosenie to považujem za úspech.Ked som sa pozrel lepsie do akva na samice auratusiek tak som zistil že dve nosia.jedna ma total plnu tlamku a druha (mladsia)má v nej len pár ikier.viem že pre drvivu vacsinu z vás je to uz uplne bežná vec,no u mna sa malawki este nemnozili.takze po 6 mesiacoch co ich mám som sa dockal aj ja.
Je to dost hamba že som si toho malého krpca všimol až dnes,no odkedy mám doma prírastok v podobe malého šteniatka (Staffordšírsky Bullterrier), nejak mi na pozeranie do akva neostáva cas.no teraz to budem denne sledovat nech mi nic neunikne.Len to som chcel. :o)
Uživatelský avatar
pstroso
častý přispívatel
 
Příspěvky: 244
Obrázky: 43
Registrován: 16 dub 2006, 11:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod VAVŘÍN » 07 lis 2006, 22:18

Tak to ti gratuluji. Já si ještě musím počkat, než se mi něco okotí :lol: :lol:
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Rostratus » 07 lis 2006, 22:20

Ja ti tiež gratulujem k prvým úspechom :o , len tak dalej.
Uživatelský avatar
Rostratus
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 627
Obrázky: 80
Registrován: 07 dub 2005, 22:27
Bydliště: Dubnica nad Váhom

dakujeem

Příspěvekod pstroso » 07 lis 2006, 22:25

dakujem vám.cakal som že prvé sa budu mnozit metriaclimi, lebo tie su už krásne velké,no bolo prekvapko.
Uživatelský avatar
pstroso
častý přispívatel
 
Příspěvky: 244
Obrázky: 43
Registrován: 16 dub 2006, 11:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod memeo » 07 lis 2006, 22:27

Je to asi jen schoda,ale já měl první výtěr u tlamovců v životě taky u aurátů. :lol:
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

to memeo

Příspěvekod pstroso » 07 lis 2006, 22:33

memeo nechcem ta ranit,ale mal by si si zmenit foto.vzdy dostanem nenormálnu chut na pivo. :lol: kusok od temy,ale aby som sa k nej vrátil...
mne sa zatial treli len prisavníky.xi
Uživatelský avatar
pstroso
častý přispívatel
 
Příspěvky: 244
Obrázky: 43
Registrován: 16 dub 2006, 11:59
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod VAVŘÍN » 07 lis 2006, 22:40

Jo tak to já znám. Mě se taky několikrát podařil odchov ancistrusu, zlatých. Ale když se mi vytřely terčovci poprvé, tak jsem pomalu skákal až do stropu. Ale největší radost je. odchov. To je potom paráda. :lol: :lol:

A co se týče toho fota ,co má memeo, tak to jsme na tom stejně :o :o
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Schejby » 07 lis 2006, 22:57

Úplně Tě chápu!!! Mně když se narodila první sauloska, tak jsem byl u akvárka pořád a hlídal jsem, jestli jí nesežrali, jestli žere... No prostě super. Teď už se jich po nádrži prohání víc, ale ta první je největší a určitě zůstane nejoblíbenější!! :D Prostě byla první!! :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Schejby
uživatel webu
 
Příspěvky: 78
Obrázky: 15
Registrován: 24 led 2006, 15:30
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Katarínka » 08 lis 2006, 08:57

Mne sa vytreli rybky prvy krát po 3 dňoch po tom, čo som ich priniesla z Bytče od Fuljerovcov. Z prveho vyteru mi ostala len jedna rybka - vola sa Junior a tu jedinú som si nechala. Ostatne malé odchovam a vzdy niekomu darujem, ale Junior je proste "prvorodený". Tiez vzdy nadávam ostatným rybám, keď ho preháňajú po akva a vždy sledujem, či pekne papá a dobre rastie. Asi mi už celkom šibe, ale teší ma že som v tom neni sama :lol:
Najhorsie je, ze som teraz svoje akvarko predala, lebo sa ideme stahovat do noveho bytu a chcem väčšie, v ktorom bude ale asi Tanganika a preto budem musieť Juniora nechať v starom byte :cry: Už viem, prečo moja mamina plakala, keď som sa vydávala :wink:
Katarínka
uživatel webu
 
Příspěvky: 87
Obrázky: 40
Registrován: 09 kvě 2006, 12:53
Bydliště: Trenčín

Příspěvekod mikro » 08 lis 2006, 10:00

katarinka< sme na tom stejne, junior, proste je prvni muj odchovanec, teda on je ona :-) prave donasi svoje prvni mrnata.
Paldo< take gratuluji, je to moc pekny zazitek. :o
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Další

Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků