Nove forum pre Tropheus maniakov

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Nove forum pre Tropheus maniakov

Příspěvekod canart » 23 lis 2006, 00:39

Zdravim Vas po dlhsej dobe. Rad by som upozornil na dobre sa rozbiehajuce australske forum "Tropheus Heads" najma o Tropheusoch, ale aj inych Tanganickych skvostoch.

Takze, ak sa chcete pocvicit v anglictine, stretnut sa vo virtualnom svete so skvelymi ludmi (naozaj dobra atmosfera, podobne ako tu na akvamalawi) a este sa aj dozvediet zaujimave veci, registrujte sa na
TROPHEUS HEADS. Zo strany australcanov je zaujem o medzinarodne forum a kazdy je vitany. Rad sa tam stretnem s krajanmi ;)
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR

Re: Nove forum pre Tropheus maniakov

Příspěvekod Martin Novák » 23 lis 2006, 00:46

canart píše:Zdravim Vas po dlhsej dobe. Rad by som upozornil na dobre sa rozbiehajuce australske forum "Tropheus Heads" najma o Tropheusoch, ale aj inych Tanganickych skvostoch.

Takze, ak sa chcete pocvicit v anglictine, stretnut sa vo virtualnom svete so skvelymi ludmi (naozaj dobra atmosfera, podobne ako tu na akvamalawi) a este sa aj dozvediet zaujimave veci, registrujte sa na
TROPHEUS HEADS. Zo strany australcanov je zaujem o medzinarodne forum a kazdy je vitany. Rad sa tam stretnem s krajanmi ;)

Už jsem samozřejmě registrovaný a dostalo se mi i milého přivítání a pochval na server AkvaMalawi. Rád se připojím, aspoň se přiučím jak tropheusům, tak i angličtině.
Uživatelský avatar
Martin Novák
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 1501
Obrázky: 93
Registrován: 19 bře 2005, 16:49
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod canart » 09 led 2007, 23:57

Iba drobna informacia....povodne forum Tropheus Heads, ktoe som tu uviedol, sa rozstiepilo (dovody nebudem uvadzat, kedze ma o to poprosili) a "lepsia" cast odisla na nove forum, ktore uz bezi. Takze, ak mate chut, registrujte sa a diskutujte o Tropheusoch, ale aj inych temach tu: TROPHEUS FANATICS
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR


Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků