Spam - www.thecichlid.com

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Spam - www.thecichlid.com

Příspěvekod Greg » 04 led 2007, 11:37

Všechny zdravím,
nevím, zda jste také zaznamenali maily z www.thecichlid.com. Nevím, kde a kdo přišel zrovna na mě, ale předpokládám, že si dal tu práci a prošel tento web a kdo měl zveřejněnou mailovou mailovou adresu, tak maily dostává. Svůj mail jsem si sem dal kvůli komunikaci s ostatními členy tohoto webu a ne pro zasílání informací o nějaké firmě skryté pod fórum. Nejhorší na tom je, že jsem se nikde neregistroval a najednou mi přijde hláška, že mě administrátor přidal na web a posílá mi i heslo? Není náhodou SPAM trestný čin? Nejvíc, co mě dostalo je věta nakonec... "Prosím neodpovedajte na túto správu, je automaticky generovaná a má len informačný charakter." Kdyby tam alespoň byla věta, pokud nechcete být zaregistrovaný, tak pošlete.. atd... Takhle je to pro mě SPAM. Dotyčný by se měl trošku zamyslet, pokud ho dá někdo k soudu... Ale to už jsou extrémy... Hezký den bez spamu všem! :o
Uživatelský avatar
Greg
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 31
Registrován: 06 srp 2005, 21:27
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvekod V.Malawi » 04 led 2007, 11:52

Obrať se na Rostratuse to je jeho web,najdeš ho i tu v uživatelích
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

Příspěvekod Greg » 04 led 2007, 12:08

V.Malawi píše:Obrať se na Rostratuse to je jeho web,najdeš ho i tu v uživatelích


Co na to říct...
Spam je spam...
A nevidím důvod, proč bych já měl někoho kontaktovat... :?
Uživatelský avatar
Greg
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 31
Registrován: 06 srp 2005, 21:27
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvekod richard » 04 led 2007, 12:17

No holt jsi dal e-mail, kam jsi neměl. Nezbývá, než dát odesílatele do zakázaných uživatelů, nebo používat antispamový program. Holt doba internetu a e-mail nese i svá rizika.

Ale proč to řešíš tady, když si stěžuješ na jiný web opravdu nechápu. Zkus to řešit s adminem konkrétního webu. Tady to nikdo nevyřeší.
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Příspěvekod Greg » 04 led 2007, 12:39

richard píše:No holt jsi dal e-mail, kam jsi neměl. Nezbývá, než dát odesílatele do zakázaných uživatelů, nebo používat antispamový program. Holt doba internetu a e-mail nese i svá rizika.

Ale proč to řešíš tady, když si stěžuješ na jiný web opravdu nechápu. Zkus to řešit s adminem konkrétního webu. Tady to nikdo nevyřeší.


Možná nejsem sám, kdo maily dostává a obtěžuje ho to... Možná proto...
Uživatelský avatar
Greg
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 31
Registrován: 06 srp 2005, 21:27
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvekod V.Malawi » 04 led 2007, 13:58

Greg píše:
V.Malawi píše:Obrať se na Rostratuse to je jeho web,najdeš ho i tu v uživatelích


Co na to říct...
Spam je spam...
A nevidím důvod, proč bych já měl někoho kontaktovat... :?
Tak promiň,já chťel pomoct né obtěžovat................
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

Příspěvekod Radim Zídek » 04 led 2007, 14:15

Ano taky mě chodí tyto maily z výše uvedeného webu, posílá mě to rovnou do nevyžádané pošty. Jinak to samozřejmě za spam považuji a akorát to zdržuje při stahování mailů.
TO Rostratus, něco s tím laskavě udělej, díky.
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Márfy » 04 led 2007, 14:31

No já jsem tu po dlouhé době a můžu potrvdit že mi to chodí taky a zrovna vyvětvenej z toho nejsem...
Uživatelský avatar
Márfy
uživatel webu
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 5
Registrován: 05 bře 2006, 00:49
Bydliště: Rotava

Příspěvekod Rostratus » 04 led 2007, 20:56

Greg: Odkial si prišiel na to, že sú to maily priamo z tohto portálu? Pokiaľ ti vadí, že ti prichádza mail od niekoho koho nechceš mal by si ho priamo kontaktovať. Ak toto berieš ako Spam tak to je trošku silné slovo. P.S. Neverím tomu, že ti nechodia i iné informačné maily. Tá veta je: Neodpovedajte na email... je kôli tomu, že to systém sám. Pokiaľ sa ti to nepáči kontaktuj ma mailom a není problém zakázať posielanie na tvoj mail. Je zvláštne že si prvý a asi jediný komu to vadí. Ja sa od toho dištancujem. :o
Uživatelský avatar
Rostratus
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 627
Obrázky: 80
Registrován: 07 dub 2005, 22:27
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod Rostratus » 04 led 2007, 21:01

Greg: mimochodom aký máš vlastne mail? Nemáš ho to ani na akvamalawi. Aspoň ho nikde nevidím. :(
Uživatelský avatar
Rostratus
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 627
Obrázky: 80
Registrován: 07 dub 2005, 22:27
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Další

Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků