Spam - www.thecichlid.com

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod V.Karlowatz » 04 led 2007, 21:15

Aj ja som na THECICHLID.COM zaregistrovaný a tú stránku navštevujem dosť často, ale žiadny spam mi odtial nechodí. Iba informačná pošta. Veľmi podobnú dostávam aj z portálu AKVAMALAWI.COM. Žiadny spam. (chvalabohu) :lol:
Uživatelský avatar
V.Karlowatz
přispívatel
 
Příspěvky: 178
Registrován: 02 lis 2006, 17:55
Bydliště: doma

Příspěvekod Radim Zídek » 04 led 2007, 21:23

TO Rostratus: mě zase trochu zaráží tvůj postoj, maily chodí pod názvem webu který vlastníš a spravuješ. Takže slova typu. (Ja sa od toho dištancujem) nejsou na místě. V obchodě ti tento postoj a přístup opravdu nepomůže.
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Ruda » 04 led 2007, 21:26

http://www.thecichlid.com/index.php?opt ... Itemid=167
mě to chodí taky v této a podobné podobě. Nic jsem nežádal posílat.
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvekod Rostratus » 04 led 2007, 21:40

Radim: Myslel som, že sa dištancujem od slova SPAM. Nebudem to tu zbytočne rozpytvávať. :o
Uživatelský avatar
Rostratus
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 627
Obrázky: 80
Registrován: 07 dub 2005, 22:27
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod Greg » 04 led 2007, 21:46

Rostratus píše:Greg: Odkial si prišiel na to, že sú to maily priamo z tohto portálu?

Hlavička mailu:
----- Original Message -----
From: "www.THECICHLID.com" kontakt@thecichlid.com


Rostratus píše:Ak toto berieš ako Spam tak to je trošku silné slovo. P.S. Neverím tomu, že ti nechodia i iné informačné maily. Tá veta je: Neodpovedajte na email... je kôli tomu, že to systém sám.

Ano je pravda, že mi chodí i jiné informační maily, ale jsou to v 90% maily, které si nechávám zasílat a souhlasím s nimi. Protože si dneska nikdo nevezme na triko, to že rozesílá "SPAMY", protože by jim hrozila vysoká pokuta. Navíc píšeš, že to rozesílá systém sám... Tak koho mám kontaktovat, když nemám odpovídat na mail???


Rostratus píše:Pokiaľ sa ti to nepáči kontaktuj ma mailom a není problém zakázať posielanie na tvoj mail. Je zvláštne že si prvý a asi jediný komu to vadí. Ja sa od toho dištancujem. :o

Podívej, jen mě prostě zaráží, že to bereš jako hotovou věc, že nějakej automat rozesílá maily a od začátku to nemůžeš ovlivnit! Já se nikde neregistroval a o žádný informační maily jsem nežádal. Hodně lidí si dá "informační" maily do spamu a dál to neřeší. Ale mylím, že nejsem sám, komu to vadí. Další věc je, jak jsem tě měl kontaktovat, když jsem vůbec nevěděl, kdo mi to posílá? Trošku postavené na hlavu, ne?


Rostratus píše:Greg: mimochodom aký máš vlastne mail? Nemáš ho to ani na akvamalawi. Aspoň ho nikde nevidím.

Už jsem si ho dnes odstranil, abych předešel zasílání nevyžádaných informačních zpráv... :o
Uživatelský avatar
Greg
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 31
Registrován: 06 srp 2005, 21:27
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvekod Rostratus » 04 led 2007, 21:50

Greg: asi si ma nepochopil. Pisal som ti odkial si prisiel ze mam maily z tohto webu akvamalawi a nieze ze prisli z mojej thecichlid.com

P.S.: stačí keď mi konečne pošleš tvoj mail a môžem to vypnúť. ťažko to takto vypnem keď tvoj mail neviem.

... a pokial si to nechcel stačilo len odpovedať na tieto maily. Automat rozposiela sám maily, ktoré sú zadané v systéme. To som tým myslel, nieže mi hladá maily. Oki?
Uživatelský avatar
Rostratus
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 627
Obrázky: 80
Registrován: 07 dub 2005, 22:27
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod Greg » 04 led 2007, 22:02

Rostratus píše:Greg: asi si ma nepochopil. Pisal som ti odkial si prisiel ze mam maily z tohto webu akvamalawi a nieze ze prisli z mojej thecichlid.com

P.S.: stačí keď mi konečne pošleš tvoj mail a môžem to vypnúť. ťažko to takto vypnem keď tvoj mail neviem.

... a pokial si to nechcel stačilo len odpovedať na tieto maily. Automat rozposiela sám maily, ktoré sú zadané v systéme. To som tým myslel, nieže mi hladá maily. Oki?


To jsem pochopil, že to nehledá maily, ale potom kde jsi vzal můj mail? Mail, na který mě to chodí, jsem měl uvedený jen tady. Takže je to záhada. ;o)))

Už jsem ti odpověděl na mail, co mi přišel...
Naposledy upravil Greg dne 04 led 2007, 22:05, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Greg
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 31
Registrován: 06 srp 2005, 21:27
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvekod Rostratus » 04 led 2007, 22:03

Tak to je velka zahada :roll: Uz mi posles svoj mail, ale chces dalsie informacne maily?
Uživatelský avatar
Rostratus
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 627
Obrázky: 80
Registrován: 07 dub 2005, 22:27
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod richard » 05 led 2007, 08:26

Chlapci, chlapci, nevím proč to řešíte na tmoto portále? Běžte to pořešit tam, kam to patří.

To Rostratus: divím se, že takovou věc řešíš veřejně.Obchod je obchod a každá negativní reakce ti může uškodit.
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Příspěvekod Mauve » 05 led 2007, 08:30

Uživatelský avatar
Mauve
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1148
Obrázky: 43
Registrován: 06 kvě 2005, 09:51
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků