Spam - www.thecichlid.com

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Rostratus » 05 led 2007, 19:17

Richard: ja nič neriešim len sa bránim. Ja som z ničím nezačal. A o akom obchode sa vlastne bavíme? Nejde tu náhodou o môj portál? Nikomu som neposielal žiadne maily z ponukov krmiva a podobne. Takže tu nejde o žiadny SPAM. A tiež sa čudujem že sa to nerieši na mojom portáli ale na Vašom.

Greg: Neviem preco najskor tu rozviris debatu a potom ked ti napisem aby si mi poslal tvoj mail tak nenapises. A mimochodom si trosku protirecis, lebo tvrdis ze mail si mal iba na tomto portali, ale je zaujimave ze novinky ti chodia i z inych portalov ako sam pises.

Ak este nieco mate kludne sa pytajte. Som k dispozicii, ale vobec neviem kde to vsetko smeruje. :roll:
Uživatelský avatar
Rostratus
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 627
Obrázky: 80
Registrován: 07 dub 2005, 22:27
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod Greg » 05 led 2007, 21:19

Rostratus píše:Greg: Neviem preco najskor tu rozviris debatu a potom ked ti napisem aby si mi poslal tvoj mail tak nenapises.

Tohle je moje chyba, misto toho, abych napsal za tvůj příspěvek další, zeditoval jsem ten před tvou otázkou a dopsal tam jednu větu, že již jsem ti mail poslal, asi jsi si toho nevšimnul....

Rostratus píše:A mimochodom si trosku protirecis, lebo tvrdis ze mail si mal iba na tomto portali, ale je zaujimave ze novinky ti chodia i z inych portalov ako sam pises.

Abych i tohle uvedl na pravou míru, nemám jen a pouze ten jeden mail, mám celkem 5 mailových adres, které používám...
Ale ten, na který mě přišly ty "informační" maily jsem měl uvededený jen na akvamalawi....
Uživatelský avatar
Greg
častý přispívatel
 
Příspěvky: 292
Obrázky: 31
Registrován: 06 srp 2005, 21:27
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvekod Rostratus » 05 led 2007, 21:46

Myslím, že sme si to už cez ICQ vyjasnili a je to všetko OK. :o
Uživatelský avatar
Rostratus
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 627
Obrázky: 80
Registrován: 07 dub 2005, 22:27
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Předchozí

Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků