kapu mi rastliny poradte pls...

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Tomik » 10 říj 2008, 14:12

Já to nechal vytvrdnout tak 6 dní. Přesto jsem dřív pročetl všechny vlákna a většinou jsem četl tak 3 dny...I u návodu u Wladyse na jeho stránkách myslím byli 3 dny....V posledních názorech o vytvrdnutí jsem četl 14 dní, což mě dost překvapilo...Kdybych to před měsícem věděl, klidně bych 14 dní počkal... :o
Tomik
uživatel webu
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 8
Registrován: 27 zář 2005, 10:38
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod jakabko » 10 říj 2008, 17:41

akvarko je vypustene snad to niake rastliny preziju rozhodol som sa ze aj farba na pozadi sa mi nepaci takze mozno urobim este raz predposlednu s farbou necham den vyschbut potm poslednu bez farby a necham tak 2 tyzdne poriadne uschnut a to hlavne najdem niaky obchod kde sa predava 1200 nech to pre istotu neni v zivici... potom napisem ci sa to stalo zas dakujem za vase rady, uz si niak poradim...
jakabko
uživatel webu
 
Příspěvky: 19
Obrázky: 35
Registrován: 24 srp 2008, 18:59
Bydliště: bratislava

Příspěvekod Hroch » 10 říj 2008, 19:35

Nemyslím si že by byl s tou pryskyřicí problém a tvrdidlo je P11 stejný jako směsí s atestem na pitnou vodu.
Pokud chceš shánět jinou , mrkni na diskuziuž jsem to psal
Uživatelský avatar
Hroch
častý přispívatel
 
Příspěvky: 415
Obrázky: 9
Registrován: 12 črc 2006, 12:01
Bydliště: Bobr

Příspěvekod Džuzepe » 13 říj 2008, 16:23

podla mna ju zozenies aj v klasickej predajni kde predavaju farby,laky... drogeriu.
Pripadne v hornbachu.
Uživatelský avatar
Džuzepe
častý přispívatel
 
Příspěvky: 230
Obrázky: 25
Registrován: 01 úno 2007, 18:54
Bydliště: Pezinok

Příspěvekod jakabko » 13 říj 2008, 20:53

no v horrbachu som ju nenasiel ani v baumaxe nasiel som ju nasdtastie v jednej drogerii v 5trzalke a vo farlekse ale rozhodol som sa ze pozadie znova zneutralizujem necham este 3 dny schnut a napustim a ked budu problemy vyhodim cele akvarko cez okno.
jakabko
uživatel webu
 
Příspěvky: 19
Obrázky: 35
Registrován: 24 srp 2008, 18:59
Bydliště: bratislava

Příspěvekod Džuzepe » 14 říj 2008, 09:13

jakabko píše:no v horrbachu som ju nenasiel ani v baumaxe nasiel som ju nasdtastie v jednej drogerii v 5trzalke a vo farlekse ale rozhodol som sa ze pozadie znova zneutralizujem necham este 3 dny schnut a napustim a ked budu problemy vyhodim cele akvarko cez okno.


radsej vyhod pozadie :lol:
ja mam tiez jeden taky nepodarok odlozeny v pivnici
Uživatelský avatar
Džuzepe
častý přispívatel
 
Příspěvky: 230
Obrázky: 25
Registrován: 01 úno 2007, 18:54
Bydliště: Pezinok

Předchozí

Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník