Yellowka bez oka

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Yellowka bez oka

Příspěvekod kodas » 09 led 2009, 16:10

Dobré den, mám velký problém yellow uvízla v mušli která se po delší dobu stala velmi křehká(to jsem nevěděl)a uvízla v díře kterou způsobilo rozkládání....... Jemně jsem nakřapl mušli a je bez oka -oko si vydloubla nejspíše sama.nebo ostatní členové aqa:(....mam jí v samostatném aqa a v porodnici od živorodek protože chtěl se pořád nadýchávat)...je celá zmatená a vysílená... Mám jí nechat nebo radši umrtvit..má cca 5cm. a má snahu přežít....
kodas
 

Příspěvekod Rocky » 09 led 2009, 21:26

Určitě bych ji nechal žít.
Rocky
uživatel webu
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 1
Registrován: 31 pro 2006, 12:45

Příspěvekod kodas » 09 led 2009, 22:09

jelikož už plavala jenom do kolečka a nevnímala...tak jsem ji radši umrtvil....at se už netrápí...
Ach jo...ale i o tom je akvaristika......
kodas
 

Re: Yellowka bez oka

Příspěvekod Zinedine Z. » 10 led 2009, 01:10

kodas píše: ....chtěl se pořád nadýchávat)....

Ak myslis ze sa stale snazil dostat s tym okom nad hladinu, tak aj ja som pred 2 tyzdnami pozoroval asi 1 min na jednej yellowke to iste,plavala dokolecka pri hladine a jednou stranou hlavy sa snazila zostat nad hladinou, domnievam sa ze dostala zasah od inej ryby do oka, pretoze vsetky ryby sa v jednom momente v akva trhli smerom od nej a este tej ryby co ju zrejme zasiahla, odvtedy ju vydavam vacsinou len pri krmeni, a pred tym sa predvadzal pred ostatnymi yellowkami casto, ale to oko nevyzera byt poskodene, uvidim ako sa bude spravat casom, ci si len nelieci pokrcene ego z prehratych subojov a troska otrhany chvost
Uživatelský avatar
Zinedine Z.
uživatel webu
 
Příspěvky: 67
Obrázky: 34
Registrován: 25 črc 2007, 15:30
Bydliště: Nitra


Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník