akvarijní žabka

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

akvarijní žabka

Příspěvekod budget » 29 črc 2009, 16:50

Pořídil jsem si akvarijní žabku, ale netuším, čím se dá krmit, prosím poraďte :(
budget
uživatel webu
 
Příspěvky: 3
Registrován: 27 črc 2009, 20:03

Příspěvekod wladys » 29 črc 2009, 17:35

Pokud vím,tak postup by měl být opačný.Nejdřív si o živočichovi zjistit potřebné informace a poté něco kupovat. :?
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: akvarijní žabka

Příspěvekod Moliro » 29 črc 2009, 17:45

budget píše:Pořídil jsem si akvarijní žabku, ale netuším, čím se dá krmit, prosím poraďte :(


Ideální je cokoliv živého přiměřené velikosti: komáří a pakomáří larvy, nitěnky, perloočky .... apod
Uživatelský avatar
Moliro
častý přispívatel
 
Příspěvky: 346
Obrázky: 24
Registrován: 13 lis 2005, 12:25
Bydliště: Most
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: akvarijní žabka

Příspěvekod budget » 29 črc 2009, 18:02

Moliro píše:
budget píše:Pořídil jsem si akvarijní žabku, ale netuším, čím se dá krmit, prosím poraďte :(


Ideální je cokoliv živého přiměřené velikosti: komáří a pakomáří larvy, nitěnky, perloočky .... apod


Děkuju za radu, to jsem potřeboval vědět :)
budget
uživatel webu
 
Příspěvky: 3
Registrován: 27 črc 2009, 20:03

Příspěvekod JuraS. » 30 črc 2009, 11:10

jen si rejpnu..co pak asi by měla žába žrát ? Já tedy chodil do základní školy už hodně dávno, možná nás mystifikovali páč bylo období normalizace ale na takovou triviální věc bych se neptal ani po litru tulamorky...
JuraS.
uživatel webu
 
Příspěvky: 17
Registrován: 12 bře 2009, 13:27

Příspěvekod brova » 30 črc 2009, 11:13

JuraS. píše:jen si rejpnu..co pak asi by měla žába žrát ? Já tedy chodil do základní školy už hodně dávno, možná nás mystifikovali páč bylo období normalizace ale na takovou triviální věc bych se neptal ani po litru tulamorky...


:lol: :lol: :lol: já myslím, že se potrava pro žáby nezměnila ani po revoluci.......leda, že by žáby přešly na Twistery od KFC :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod yossarian » 30 črc 2009, 12:22

brova píše:
JuraS. píše:jen si rejpnu..co pak asi by měla žába žrát ? Já tedy chodil do základní školy už hodně dávno, možná nás mystifikovali páč bylo období normalizace ale na takovou triviální věc bych se neptal ani po litru tulamorky...


:lol: :lol: :lol: já myslím, že se potrava pro žáby nezměnila ani po revoluci.......leda, že by žáby přešly na Twistery od KFC :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: v Konzumnim kapitalismu je mozne vsechno :lol: drive se vetru desti poroucelo ,dnes zaby musi chodit do KFC.
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod mareks » 31 črc 2009, 08:23

měl jsem kdysi odchov drápatek a ty měli nejradši živé nítěnky
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun


Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron