Hudba a ryby

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Ruda » 11 srp 2009, 14:01

jj rybám nehraju, ale občas chrápu jak pila. :lol:
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvekod V.Malawi » 11 srp 2009, 14:24

A+I píše:Nasi byli taky docela statecni, i kdyz nechapali jak se mne to muze libit. Zato babicka kdyz prijela a jenom zaslechla moje oblibence Pink Floyd (ktere jsem si pustila pro jistotu jen jako "mekkou" muziku) tak to byly komentare :? :lol: .
No jo, chudak babicka. A nasi, Ti uz si davno zvykli na daleko "horsi" hudbu :lol: .
My jsme se ve skole ucili, ze ryby neslysi pac nemaji usi, ale maji postranni caru, kterou vnimaji i kroky, kdyz jde nekdo (hlavne rybar) po brehu :D . Tak si dovedete predstavit, jak vnimaji ty repraky... :6: .
Já projistotu pouštěl dětem od kolébky ta správné ořechové,aby mi nedejbože nedovlekl některý třeba techno (to se bojím i napsat). Takže teď mají 10 a 15 a line se jim od pokojů jen to nejlepší(dle mého ,,,) :oops:
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

Příspěvekod brova » 11 srp 2009, 14:30

Tak to máš dobré :o nejstarší je úúúplně z muzikou ztracená :evil: mladší je na tom snad ještě hůře :cry: ale nejmladší :lol: tak ta vypadá nadejně :o už jsem jí i naučil dračí tance :lol: :lol: :lol: z ní by kvalitní posluchačka dobré muziky mohla vyrůst. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod brova » 11 srp 2009, 14:34

A+I píše:My jsme se ve skole ucili, ze ryby neslysi pac nemaji usi, ale maji postranni caru, kterou vnimaji i kroky, kdyz jde nekdo (hlavne rybar) po brehu :D . Tak si dovedete predstavit, jak vnimaji ty repraky... :6: .


To když nesu krmení tak to vnímají i kroky i otevírání ledničky kde mám pro ně mražené. :lol: :lol: :lol:
To mají sluch,čich a zrak na max.úrovni. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod A+I » 12 srp 2009, 00:21

Brova - to verim, ze kdyz otviras lednicku se zradlem, maji ryby najednou i usi :lol: .
V.Malawi píše:Já projistotu pouštěl dětem od kolébky ta správné ořechové,aby mi nedejbože nedovlekl některý třeba techno (to se bojím i napsat). Takže teď mají 10 a 15 a line se jim od pokojů jen to nejlepší(dle mého ,,,) :oops:
Tak tos mel nejaky neobvykly stesti. Mne nasi pousteli od kolebky dechovku a nesnasim ji :lol: .
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod wladys » 12 srp 2009, 00:32

A+I píše:Tak tos mel nejaky neobvykly stesti. Mne nasi pousteli od kolebky dechovku a nesnasim ji :lol: .


....chudák holka,ale naštěstí tě to nijak nepoznamenalo. http://www.youtube.com/watch?v=I9t2zsalb9Q 8)
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod brova » 12 srp 2009, 07:10

:lol: :lol: :lol: ...............to mne naši dechovku nepouštěli ale taky jí nemusím :roll: do mne hustili takové ty vypalovačky od Neckáře, Vondráčkové, Gotta atd. 8)
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod A+I » 12 srp 2009, 10:39

Wladys - dik za ten odkaz ::s30:: , vydrzeli jsme to s Ivikem poslouchat 23 vterin a ted se mne urco bude o tom i zdat. Hruza :!: :8:
Brova - ty vypalovacky od Neckare, Vondrackove, Gotta atd., to byly tezky hity kdyz jsem ja byla dite :D , nic lepsiho nebylo :lol: :lol: . Nebylo to lehky rozvalcovat dechovku, drzela se jako kliste, byla vsude a porad - v kazdym radiu a TV..... Jenze clovek nicemu neutece. Tady zije hodne Mexiku a ta mexicka hudba je presne jako ceska dechovka akorat ve spanelstine. My vzdycky rikame, ze to tam muselo prijit z Ceska. Jdes do mexicke restaurace a mas to tam. A jeste jsou na to hrdi, rve jim to z aut a obcas si klidne delaji venku koncerty :? 8) . To prece neni mozny, ze se jim to libi :cry: :cry: :lol: .
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod brova » 12 srp 2009, 11:10

A+I píše:Tady zije hodne Mexiku a ta mexicka hudba je presne jako ceska dechovka akorat ve spanelstine. My vzdycky rikame, ze to tam muselo prijit z Ceska. Jdes do mexicke restaurace a mas to tam. A jeste jsou na to hrdi, rve jim to z aut a obcas si klidne delaji venku koncerty :? 8) . To prece neni mozny, ze se jim to libi :cry: :cry: :lol: .



:lol: :lol: :lol:
Taky se divim, že to mohou poslouchat :3: ...a přitom mají v Mexicu tak dobrou grupu " Brujeria " ::s33:: ....... ::s27:: :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod supina » 12 srp 2009, 15:21

Stačí si zajet do Rakouska zalyžovat a vlézt do jedný z těch jejich hospod... :x :x :x
supina
častý přispívatel
 
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2006, 19:24
Bydliště: Kutná Hora

PředchozíDalší

Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron