Ahoj lidicky!

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod yossarian » 11 zář 2009, 22:01

To verim :D ted jsem koukal na fotky z minuleho roku a vazne to je krasa. Pristi rok si to nenecham ujit :o
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod kolarr1 » 14 zář 2009, 09:56

Ahoj tak jsem se byl podivat nakonec v nedeli na vystavu ryb bylo to celkem fajn docela pekna podivana priznam se ze jsem uplne zapomel ze to bylo tento vikend.Prihoda zacala tim ze jsem byl na emailu naposledy v patek rano pak jsem tam byl nahodne v nedeli dopoledne a psal tam Vlada ze tam vsichni znami budou a od 15h ze je zajistena hospudka at si vezmu tel.cislo a ozvu se tak jsem po domluve s Vladou zjistil ze akce byla v sobotu a ne v nedeli a ze uz tam nikdo znich neni tak jsem tak trochu zaspal dobu a mrzi me to ze jsem vas nevidel protoze jsem to mel fakt kousek...No ale po obede jsem nelenil nemel jsem co delat tak jsem se tam aspon podival.Skoda nekdy priste a omlouvam se!Jak vubec vse probehlo povidejte???
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod wladys » 14 zář 2009, 13:45

Akce se myslím vydařila.Nějaké fotky jsou zde ZDE :o . Ale co se tlamek týče tak vcelku bída. :roll:
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod yossarian » 14 zář 2009, 21:39

super fotky :o diky
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod kolarr1 » 15 zář 2009, 10:18

Ahoj jo fotky super krasne ciste neni co dodat!Jo mate pravdu ze tlamovcu tam moc nebylo ale jinak dobry kdyz to srovnam treba s vystavou v aldisu v HK tak tam to je vzdy o necem jinem vice ryb i tlamovcu a vcelku hezci vetsi pokud jste tam nekdo byl tak urcite vite.Hezky den vsem...
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Předchozí

Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků