Co takhle vystoupit z anonymity?

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Martin Novák » 29 srp 2005, 11:08

Výborné záměry! Ovšem bude problém něco dohodnout tak, aby to všem vyhovovalo. Konkrétně já. K Radimovi se chystám celé prázdniny a nedokázal jsem si udělat čas, abych ho přijel navštívit a zkritizovat akva...jsem student a za pár dnů mi začne opět škola, mám poslední dva semestry, takže teď to bude záhul nejen pro můj mozek. Toho času také moc nebude. Navíc nejsem mobilní, vlakem se sice cestuje levně, ale pomalu...

Samozřejmě, že vše záleží na tom, kde a kdy se to bude konat. Pak se uvidí dle méhu času, financí, atd. To? slova za mě.
Uživatelský avatar
Martin Novák
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 1501
Obrázky: 93
Registrován: 19 bře 2005, 16:49
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod Shalibaba » 29 srp 2005, 11:19

Je jasný, že ne každýmu a vždy se povede na danný termín zareagovat účastí, ale to je úděl snad kdejakýho spolku :) :(
Třeba já se půl roku chystám na sraz 323f.cz, který je snad každý měsíc a vždycky do toho něco vleze. Ale tento sraz bych si nerad nechal ujít, prostě se to bude muset nějak zařídit :)))
Nehledě na to, že pokud by to bylo třeba u Tomáše Středočecha, tak tam bych se na tu jeho "zahrádku" skutečně rád jel podívat!!!
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod jip » 29 srp 2005, 13:57

Skvělý nápad, už se těším k Tomášovi na ten jen jeho tanganický bazén. V některém z dalším kol se hlásím také jako hostitel, pokud bude zájem.
Pokud jde o dopravu, když bude někdo z Pardubicka nebo Kolínska, prostě po trase mé cesty k Tomášovi (a pokud nebudu mít plno už z Pardubic :)), tak vás mohu vzít sebou.
Řekl bych, že je tady tolik souhlasných odpovědí, že je teď na Tomášovi, aby řekl termín, který se mu hodí a kdo bude moci, ohlásí se a přijede. Pokud to budeme organizovat nějak složitěji, přes nějaká hlasování, nedáme to dohromady nikdy.
Pokud bude mít někdo zájem, mohu vzít sebou nějaké DVD s mými amatérskými fotkami a videa z potápění v Rudém moři v Sudánských vodách. Ale to byl jen takový nápad, to je spíš pro příznivce mořské akvaristiky a ono na netu je toho teď poměrně dost.
Takže Tomáši - kdy???
Uživatelský avatar
jip
uživatel webu
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 23
Registrován: 21 črc 2005, 10:41
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod tomas stredocech » 01 zář 2005, 14:18

Ahoj vsem,

jste vitani akvaristi ze vsech koutu, pockam az se varti radim pro optimalni organizaci, preci je to moderator webu a urcite rad bude nase setkani moderovat.

Mimo akva mam mensi zahradku kde muzeme neco grilovat, kopupim piva, vina, nealko, deti zatim nemam a to vice jsou vitany, pritelkyne zajsiti nejake obcerstveni a muze to byt prima odpoledne, zajistim i platno a promitacku s notebookem pro vychloubbani se s fotkama. tesim se sand jeste v zari, tomas
Uživatelský avatar
tomas stredocech
přispívatel
 
Příspěvky: 112
Obrázky: 148
Registrován: 21 bře 2005, 00:14
Bydliště: střední čechy

Příspěvekod Shalibaba » 01 zář 2005, 16:05

to tomas: SUPER!!! Tak to se fakt těšíme, to by byla bomba!
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod Doktor » 02 zář 2005, 07:08

Já už leštím svojí škodověnku.Tak kdy to bude. :D :D :D
Uživatelský avatar
Doktor
uživatel webu
 
Příspěvky: 75
Obrázky: 14
Registrován: 22 čer 2005, 10:46
Bydliště: Svitavy

Příspěvekod Shalibaba » 02 zář 2005, 08:54

Doktor píše:Já už leštím svojí škodověnku.Tak kdy to bude. :D :D :D


Jo vidíš, to bych měl také přeleštit naše autíko abychom nedělali ostudu co?

Už se moc a moc těšíme - tedy pokud budeme pozvaní :))
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod Doktor » 02 zář 2005, 09:29

to Shali
Abych pravdu řekl tak na mé škodověnce není pomalu co leštit.,:P :P :P ale jinak jezdí jak o život. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Doktor
uživatel webu
 
Příspěvky: 75
Obrázky: 14
Registrován: 22 čer 2005, 10:46
Bydliště: Svitavy

Příspěvekod Radim Zídek » 04 zář 2005, 14:56

Já mohu nabídnout menší statek u Hradce Králové. Poblíž možnost ubytování v penzionu.
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod tomas stredocech » 05 zář 2005, 23:53

Ahoj vsem, tak termin stanovuji na 2.10. v nedeli na 15.00 hodinu, pravidla pozvani : poslete na muj mail potvrzujici mail vcetne poctu osob.

petrochromis@volny.cz

Radim nam den odmoderuje a hlavne se uz risuje druhe setkani u nej na statku, radime diky.

Na nase prvni setkani se moc tesim, tomas
Uživatelský avatar
tomas stredocech
přispívatel
 
Příspěvky: 112
Obrázky: 148
Registrován: 21 bře 2005, 00:14
Bydliště: střední čechy

PředchozíDalší

Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků