Foto Red sea

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod yossarian » 18 pro 2009, 19:32

Ja nevim proc, ale mam hroznou fobii ze zraloku. Kdyz jsem se dozvedel ze v Pule byl spatren bilej zralok tak jsem si vubec neuzil koupani a potapeni :( Hrozne mne zraloci fascinujou a obdivuju je, hodne jsem o nich cetl takze si je nevykresluju jako nejake vylozene lidozravce, ale proste pocit ze ve vode kde mi nepomuze ani muj thaj box :lol: jsem naprosto bez branej na mne pusobi hrozne depresivne.
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod brova » 19 pro 2009, 09:46

yossarian píše:Ja nevim proc, ale mam hroznou fobii ze zraloku. Kdyz jsem se dozvedel ze v Pule byl spatren bilej zralok tak jsem si vubec neuzil koupani a potapeni :( Hrozne mne zraloci fascinujou a obdivuju je, hodne jsem o nich cetl takze si je nevykresluju jako nejake vylozene lidozravce, ale proste pocit ze ve vode kde mi nepomuze ani muj thaj box :lol: jsem naprosto bez branej na mne pusobi hrozne depresivne.


O tom mi Máro povídej :roll: to jsme na tom stejně. To samé potkalo mne v Itálii. :lol: :lol: :lol: Byl tam spatřen bílej žralok, a raději než do moře, jsem chodil do hospůdky. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod kolarr1 » 13 led 2010, 16:57

mareks píše:osobně jsem měl vždy velký problém žraloka vyfotit, jak jsem se přiblížil - zrhli, mezi námi v moři jsou nenápadní pár centimetrů velcí tvorečkové kteří tě spolehlivě zabijou, neznamená to že je to velké a má to zuby že tě to hned sežere (jedinou obavu bych asi měl ze žraloka tygřího), vetšinu potapečů co každý rok zemřou má na svědomí jediné - lidská blbost
Ahoj Máro!
naprostý souhlas s tebou!
Co jinak nového u tebe a v rodině?Já čoveče ted vůbec nestíhám,docela moc práce atd
jinak vše v pohodě zdravíčko a tak slouží,věnuji se spíše ted Nati,učím ji lyžovat a plavat,
snad i brzo potápět,říkala že by chtěla že jí to zajímá,tak uvidíme.Jinak se chystám v únoru do Bormia
na lyže,tak se moc těším,pak mě čekají maledivi potápění,tak jsem zvědavý.
Jinak přeji Všem krásný den a pohodu!
Měj se Máro čus,ahoj.
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod mareks » 13 led 2010, 18:04

kolarr1 píše:
mareks píše:osobně jsem měl vždy velký problém žraloka vyfotit, jak jsem se přiblížil - zrhli, mezi námi v moři jsou nenápadní pár centimetrů velcí tvorečkové kteří tě spolehlivě zabijou, neznamená to že je to velké a má to zuby že tě to hned sežere (jedinou obavu bych asi měl ze žraloka tygřího), vetšinu potapečů co každý rok zemřou má na svědomí jediné - lidská blbost
Ahoj Máro!
naprostý souhlas s tebou!
Co jinak nového u tebe a v rodině?Já čoveče ted vůbec nestíhám,docela moc práce atd
jinak vše v pohodě zdravíčko a tak slouží,věnuji se spíše ted Nati,učím ji lyžovat a plavat,
snad i brzo potápět,říkala že by chtěla že jí to zajímá,tak uvidíme.Jinak se chystám v únoru do Bormia
na lyže,tak se moc těším,pak mě čekají maledivi potápění,tak jsem zvědavý.
Jinak přeji Všem krásný den a pohodu!
Měj se Máro čus,ahoj.


Nazdar chlape! asi tak práce práce a zase práce z něčeho holt ta moje rodinka musí bejt živa :lol: už se moc těším až někdy v daleké budoucnosti budu blbnout s dětma u moře třeba uděláme nějakou akci Maledivy je jedna z destinaci kam jsem vždycky chtěl krom dalších deseti tisíc na kterých jsem ještě nebyl :lol: tak hlavně foť ať ti z nás kteří musí sedět doma na zadku se mají z čeho kochat, počítám do 14 dnů budu měnit pozadí na mém Malawi takže potom nafotím , mělo by to vypadat jako BTN tak uvidíme, tak užívej a VZHŮRU DOLŮ!
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

Aqua

Příspěvekod Matthes » 13 led 2010, 19:06

To yossarian : mě stačilo když jsem si to šnorchloval v Chorvatsku a najednou se přede mnou objevila asi 30 cm sepie taky jsem stuhnul :lol:
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod kolarr1 » 14 led 2010, 12:26

Máro!

Tak to se tedy máš jako já stále pracovně!Nějak vůbec nic nestíhám,chodit sem,starat se o ryby,o AQ no hrůza,
poslední dobou mě nějak ani nic nebaví,nevím proč,ale stále unavený,možná to je těmi svátky nebo jak já říkám,
jsem už starý a nemocný :lol: :lol: :lol: No čoveče určitě by jsme mohli uspořádat nějaký výlet k moři s rodinami,
ženský by si to užili,mi taky-opčas by jsme zmizeli do dive centra na ponor a bylo by fajn,dětska by si pohráli,
co víc si jen přát!Uvidíme jak to vše dopadne.
Fotky se budu snažit udělat to je jasné,pak sem vložim,měj se a hlavně pohodu,
s pozdravem R.
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Maledivy

Příspěvekod kolarr1 » 29 dub 2010, 10:23

Ahoj přátelé,kamarádi,
předem zdravím a přeji hezký den,
vložím sem pár nej foto z Malediv.
Jinak jak se vede co nového u Vás?
Přílohy
1.jpg
1.jpg (18.68 KiB) Zobrazeno 627 krát
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Maledivy

Příspěvekod kolarr1 » 29 dub 2010, 10:25

Maledivy
Přílohy
2.jpg
2.jpg (50.04 KiB) Zobrazeno 623 krát
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Maledivy

Příspěvekod kolarr1 » 29 dub 2010, 10:26

Maledivy
Přílohy
3.jpg
3.jpg (46.19 KiB) Zobrazeno 621 krát
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Maledivy

Příspěvekod kolarr1 » 29 dub 2010, 10:27

Maledivy
Přílohy
4.jpg
4.jpg (51.82 KiB) Zobrazeno 621 krát
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků