Rychnov 2010

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod memeo » 12 zář 2010, 19:03

Taky toto akvárium bylo jedno z mála,kde byli ryby vidět.
Skupina Maingano,co tam byla a akvárium s Yellow+Hongi nebyli skoro vidět,jak byli chudáci vystresované.
O prodávaných rybách z Afriky se tu nebudu vyjadřovat,aby mě někdo ještě nenapadl,ale příklad Demasoni se slitými pruhy asi jako příklad postačí. :?
Hold zbytkové ryby. :(

Jinak pro ty,co tam byli loni........výstava na stejné úrovni,jako loni....nic moc nového,krom snad rejnoků.
Ale jinak počasíčko bylo dobré....škoda,že jsme se tam nesešli.
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod wladys » 12 zář 2010, 19:30

Tak aspoň,že to počasí vyšlo.U nás bylo celou sobotu hnusně.Od nás se nikomu nechtělo a s rodinkou sem vyrazit nemohl,jelikož ten náš mladší marodí.Tak snad příště.
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod dyndulinda » 12 zář 2010, 23:31

U nás se taky prcek hodil marod, tak jsem vyrazil sám, prostě jsem se těšil, že třeba uvidím pořádný tank s frontosama nebo tropheusama, no, tropheusy jsem skutečně v jedné neoznačené nádrži objevil, ale přišla mi jak odněkud ze Startreku, akva půdorysně prohnuté do sinusovky, kameny postavené na výšku, hejno asi deseti pěticentimetrových trofíků doplněné rejnokem.. Navíc bez pozadí, takže se vizuelně prolínalo s tlupou neonek naproti stojícího akvária. (Tanganiku zastupuje ještě jedno menší akva s hejnem cypr. leptosoma a jedním alt. calvusem permanentně zašitým pod kamenem) Proti výstavě v Aldisu v Hradci Králové pro mě kapku zklamání, tím ale nechci říct, že by se mi nelíbilo!
Existují u nás někde výstavy tak nějak víc zaměřené na Afriku?
dyndulinda
uživatel webu
 
Příspěvky: 7
Obrázky: 1
Registrován: 27 kvě 2010, 21:55

Předchozí

Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků