Vložení náhledové fotografie

Diskuze o všem možném co se do jiných sekcí nehodí!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Vložení náhledové fotografie

Příspěvekod Ostravák » 24 led 2011, 12:07

Chtěl jsem do sekce vaše nádrže umístit prezentaci Malawi nádrže mé ženy,nejde mi však vložit náhledová fotografie.Stále mi to hlásí chybu 404.Podotýkám,že foto není poškozené a je upraveno na velikost pro vložení.Neni to tak dávno co jsem zde vkládal prezentaci své nádrže a vše bylo bez problémů.Může mi někdo poradit kde je chyba?
Ostravák
uživatel webu
 
Příspěvky: 43
Obrázky: 42
Registrován: 29 dub 2010, 17:53
Bydliště: Ostrava
Kolik let děláte akvaristiku?: 8

Příspěvekod wladys » 24 led 2011, 12:32

To je spíš dotaz přímo na Martina Nováka,ale pokud vím,tak náhledová fotografie nikdy vložit nešla.Ta se posílala vždy Martinovi a měnil ji on. A pokud vím nic se v tomto směru nezměnilo. Do prezentace můžeš klasickým způsobem vložit fotku.Tam je třeba dodržet velikost souboru a rozměr fotky.
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Ostravák » 25 led 2011, 14:06

wladys píše:To je spíš dotaz přímo na Martina Nováka,ale pokud vím,tak náhledová fotografie nikdy vložit nešla.Ta se posílala vždy Martinovi a měnil ji on. A pokud vím nic se v tomto směru nezměnilo. Do prezentace můžeš klasickým způsobem vložit fotku.Tam je třeba dodržet velikost souboru a rozměr fotky.

Ahoj Vléďo.Ve Formuláři pro novou nádrž je na posledním místě dole vpravo "vložte náhledovou fotografii".Tak jsem to uďelal i v předchozím vkládání mé nádrže a šlo to bez problémú.Pokud jsem chtěl nádrž vložit bez této fotografie,nešlo to a stále mě to vyzývalo k vložení náhledové fotografie.
Ostravák
uživatel webu
 
Příspěvky: 43
Obrázky: 42
Registrován: 29 dub 2010, 17:53
Bydliště: Ostrava
Kolik let děláte akvaristiku?: 8

Příspěvekod wladys » 25 led 2011, 16:00

Tak jsem teď zkusil udělat jednu prezentaci mé nádrže a s vložením náhledu jsem neměl žádný problém.Dokonce je délka fotky větší než byla udávána. Asi je potřeba dodržet hlavně výšku a fotka by měla být v jpg. :o Problém je každopádně na tvé straně. Zkus to pořešit a neměl by být problém.
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0


Zpět na Mimo jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků