HLEDÁM VYSVĚTLENÍ

Diskuze o životě s rybami a nejen s africkými!

Moderátor: Team AkvaMalawi

HLEDÁM VYSVĚTLENÍ

Příspěvekod nakatenga » 23 kvě 2005, 21:57

Zajímalo by mne, proč se akvaristice o tolik více věnují muži než ženy, dívky, přítulkyně, manželky a jiná nepostradatelná stvoření? Proč se ženský tak často staví do role trpitelek akvária v domě nebo bytě, když je dokonale ověřeno, že díky jakkoli malému nabo velkému akváriu v hale či obýváku KAŽDÁ návštěva přehlédne drobky na koberci a prach na konferáku?
Naposledy upravil nakatenga dne 13 čer 2005, 14:10, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Radim Zídek » 23 kvě 2005, 22:11

to je jednoduché, kýbl s vodou nebo s kamením něco váží a vám se s tím nechce tahat. Kávička na terase a nohy na trnoži jsou lepší než se mordovat s šutrákama. :D
néééé. Akvaristika byla odjakživa doménou mužů a ženy.......
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Shalibaba » 23 kvě 2005, 22:15

U nás se o to staráme všichni :P

Nejvíce asi náše 1,5 roční špuntice - stačí se ráno zmínit, že dáme papu rybičkám a už stojí u akvárka a křičí papu papu mmmmmmnmnmnmnmn

Takže asi jak u koho, já naštěstí mám od přítelkyně plnou podporu!

Akorát se ji nějak nepozdává, že v zimní zahradě chci mít nějaké velké skleněné monstrum. Její představa je nějakých tropických kytiček.
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod Lgaspo » 24 kvě 2005, 08:13

Tak to je dost tazko posudit!
Inak podla mna, vobec sa pri chove zvierat viac uplatnuju muzi ako zeny. Vynimkou su snad macky a tak trochu vyrovnane je to pri psoch ale vtaky, ryby, plazy hmyz su predovsetkym domenou muzov.
Mozno to vychadza z historie, ked sa predsa len muz viac venoval lovu a chovu zvierat a zeny skor zberali plody a starali sa o rodinu.
V akvaristike svoju rolu urcite zohravaju aj narocnost na chov (sutre, vymena vody, chemia vody) a mozno aj to, ze rybky sa nedaju pritulit, nedaju sa pohladkat a v podstate nedavaju priamu spatnu odozvu na nase city a starostlivost o ne. Mne osobne staci ked budu rybky zdrave, pekne vyfarbene, bude im chutit a budu sa rozmnozovat. Zena asi od nich ocakavaju aj nejaky prejav citov a tie potvorky sa miesto toho nahanaju a mlatia.

Nastastie mam chapajucu priatelku, ktora mi dokonca aj pomaha so stavbou nasho akva. Najskor boli mensie tahanice o to ake velke akva, kde bude, ake osvetlenie aby netahalo oci atd. Ale teraz ma plne podporuje a tesi sa so mnou na prve rybycky. A to je super !!! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod nakatenga » 24 kvě 2005, 10:52

O tom, kdo je od nepaměti lovec, bych dokázala polemizovat. :twisted:
to Shalibaba a Lgaspo, když mají doma drahé polovičky se zájmem o akvaristiku, by mohli zapracovat, aby se k nám holky taky připojily tady
Naposledy upravil nakatenga dne 13 čer 2005, 14:18, celkově upraveno 4
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Lgaspo » 24 kvě 2005, 11:22

Ale nie, ja vobec nechcem polemizovat o tom, kto je alebo nie je lovec. To ma len tak narychlo napadlo :wink: Tusim som to niekde cital ale odbornik v tejto oblasti nie som :lol:

A uz vobec sa nechcem pustit do polemizovania s :twisted: :lol: :lol: :lol:

Nuz neviem ci priatelka prepadne akvaristike az natolko, aby sa sama pustila do chovu a diskusii na tuto temu - ale ako hovori klasik: NIKDY NEHOVOR NIKDY :wink:
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod Shalibaba » 24 kvě 2005, 11:46

nakatenga píše:Shalibaba a Lgaspo, když mají doma drahé polovičky se zájmem o akvaristiku, by mohli zapracovat, aby se k nám holky taky připojily tady.


Já teda nevím, ale aby se to tu potom nezvrhlo v nějaké dámské dýchánky :lol:
(Ježíší, teď mám strach, že to od nakatengy slíznu ve smyslu, že jsem typický mužský, který nechce ženu k ničemu pustit :x )
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod nakatenga » 24 kvě 2005, 12:22

Jaképak dýchánky? :lol:
to Lgaspo - nemusí se vrhat do chovu, ale mohla by zaskočit sem. Už jsem tady jednomu zapálenýmu akvaristovi (zdravím) psala, že by stálo za to, aby sem pustil svou milou, tu už bych si zpracovala a všechny ostatní taky, aby konkrétně sem, do sekce příběhů napsaly něco ze života s šíleným akvaristou, tedy něco, co vy chlapi na sebe teda rozhodně sami od sebe neprozradíte.
Naposledy upravil nakatenga dne 13 čer 2005, 14:29, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Shalibaba » 24 kvě 2005, 12:36

Wau, tak to by potom mohlo být zajímvavé. Teda pokud bychom sem měli přistup :roll:
To by se možná člověk na sebe dozvěděl věcí.............

Za pokus to možná stojí, zkusím ji přeposlat odkaz, resp. asi ji večer pomůžu se zde registrovat a uvidíme, jak to dopadne. Pokud tedy samo bude chtít, že. Musím to nějak zaonačit, aby si myslela (jako každá ženská), že je to její nápad, a že vlastně chce sama...
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod Grohic » 24 kvě 2005, 12:53

Shalibaba píše:To by se možná člověk na sebe dozvěděl věcí.............


Tak to sem zvedavej co se o tobe dozvime :mrgreen:
Uživatelský avatar
Grohic
častý přispívatel
 
Příspěvky: 249
Obrázky: 12
Registrován: 02 kvě 2005, 19:00
Bydliště: Trutnov

Další

Zpět na Akva Příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron