HLEDÁM VYSVĚTLENÍ

Diskuze o životě s rybami a nejen s africkými!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Geometridka » 07 črc 2005, 12:21

To Canart: Děkuji za přivítání, hned se tu cítím útulněji na tom vašem velkém fóru. Souhlasím, že někdy je výhodnější mít doma nachlastaný koberec než Martina Nováka, ale co se dá dělat, jednou to byla moje volba :lol: A co se týče těch jeho článků...Alespoň tak mam trochu možnost přičichnout tomu vašemu podivnému světu... :roll:
Uživatelský avatar
Geometridka
uživatel webu
 
Příspěvky: 14
Registrován: 05 črc 2005, 21:46
Bydliště: panelák

Příspěvekod Shalibaba » 07 črc 2005, 12:25

Zde skromnost není na místě!!! Celý web jsem při pořizování tlamovců přečetl a fakt tu člověk nasbíral hromadu užitečných rad a postřehů. Nehledě na fórum, kde každý něco ví a rád pomůže :)
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod Lgaspo » 08 črc 2005, 22:12

Tak super, dalsia akvaristka na fore. Vitaj!!!
Ja som moju priatelku zatial nedokazal dotlacit k tomu aby sa zaregistrovala do fora, ale tych par clankov co som tu publikoval preslo jej cenzurou. Takze to riesim podobne ako Martin.
Ale musim sa jej podakovat lebo mi pomaha nie len pri korektutre clankov ale aj pri zriadovani a udrzbe akvarka :lol:
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod Geometridka » 08 črc 2005, 23:33

To Lgaspo: ahoj, i Tobě díky za přivítání. Tak koukam, že ani Tvoje přítelkyně se nevyhnula tomu číst Tvé články a opravovat chyby a říkat své názory :D To už asi bude úděl nás - neakvaristek. No a pozor! To já taky někdy pomáham při údržbě akvárka 8) Například vyleštit skla... :roll: :lol: Ale někdy jsem připuštěna i ke kvalifikovanějším a zodpovědnějším úkolům, třeba k vyprání filtrů! To koukáte, co? :? :P
Uživatelský avatar
Geometridka
uživatel webu
 
Příspěvky: 14
Registrován: 05 črc 2005, 21:46
Bydliště: panelák

Příspěvekod Radim Zídek » 09 črc 2005, 09:41

To teda koukám, že Ti Martin svěří takto náročnou a zodpovědnou činnost. :-) Jinak Tě tu vítám také.
ahoj Radim
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Geometridka » 10 črc 2005, 16:09

Díky i Tobě, Radime. No jak už jsem řekla, to je hotová drezura, ale většinou ji odmítám a čistí si to sám :) Z jednoho nejmenovaného zdroje jsem se dozvěděla, že máš supr akva, které by stálo za to vidět na vlastní oči? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Geometridka
uživatel webu
 
Příspěvky: 14
Registrován: 05 črc 2005, 21:46
Bydliště: panelák

Příspěvekod Grohic » 10 črc 2005, 16:16

Ahoj, take te tu vitam, pro me jsou ty latinske nazvy skoro take k nicemu, sice si pamatuju par nazvu ryb, ale je to fakt hruza, ale stejne to jsou nadherny stvoreni, co ty rikas na ty Martinovi Hady a Sklípkany??
Uživatelský avatar
Grohic
častý přispívatel
 
Příspěvky: 249
Obrázky: 12
Registrován: 02 kvě 2005, 19:00
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Radim Zídek » 10 črc 2005, 22:10

jestli mám supr akvárko, to nevím a asi ani sám neohodnotím, ale k vidění samozřejmě je, jenom přijet, že :-)
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Geometridka » 11 črc 2005, 12:17

Grohic píše:Ahoj, take te tu vitam, co ty rikas na ty Martinovi Hady a Sklípkany??


Ahojky, díky za přivítání. Co na ně říkám? .....No....Vzhledem k tomu, že na akvaristiku a teraristiku se dal až po příchodu do naší rodiny, :lol: kde se mu to zalíbilo, tak bych řekla, že docela v pohodě 8) . Taťka se tomu věnuje už dlouho, i když nemá na akvárko moc času a trochu to zanedbává, ale jednou tomu dal generální údržbu a když k nám Martin přišel a viděl, jak je to krásný, tak tomu úplně propadl. Táta dal Martinovi takový starý akva (130 l) a začínal s neonkama a podívejte se, jak to dopadlo! :-) a co má doma teď :roll: :lol:. S hadama je to podobný, máme to doma mírně řečeno zahadíno :lol:, dokonce se tátovi daří i odchov, takže když pak Martin chodil k nám domu, tak spíš za taťkou na debaty o plazech, než za mnou :cry: :D. Jo, když už jsem v tom bonzování :) , tak musim taky prásknout, že ze začátku o hadech tvrdil, že jsou to nezajímavá a nudná zvířata, ale teď není přeš terária v jeho pokoji kam šlápnout! Se sklípkanama začal Martin sám, je to pro mě něco novýho a abych pravdu řekla, tak si na to musim trochu zvykat. Ne, že bych se bála, ale neni mi to tak blízké... :wink:
Uživatelský avatar
Geometridka
uživatel webu
 
Příspěvky: 14
Registrován: 05 črc 2005, 21:46
Bydliště: panelák

Příspěvekod Geometridka » 11 črc 2005, 12:22

Radim Zídek píše:jestli mám supr akvárko, to nevím a asi ani sám neohodnotím, ale k vidění samozřejmě je, jenom přijet, že :-)

Náhodou!...Dívala jsem se na ty Tvé fotografie a to akvárium je úchvatné už na nich a co teprve naživo! :-) Né náhodou jsi vyhrál "Tank of the month" Gratuluji! :lol:
Uživatelský avatar
Geometridka
uživatel webu
 
Příspěvky: 14
Registrován: 05 črc 2005, 21:46
Bydliště: panelák

PředchozíDalší

Zpět na Akva Příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron