HLEDÁM VYSVĚTLENÍ

Diskuze o životě s rybami a nejen s africkými!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod nakatenga » 24 kvě 2005, 13:09

to Shalibaba - ale plosim tebe, odkdypak jsou "naše nápady" vlastně "vaše nápady"? Já už jsem docela starej pardál, tohle na mně nezkoušej... :lol:
Až budeš přítulkyni pomáhat s registrací, nezapomeň se podělit taky o nick - BABA si samozřejmě ponecháš sám.
Naposledy upravil nakatenga dne 13 čer 2005, 14:26, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Shalibaba » 24 kvě 2005, 13:15

To Grohic: no a uz je to tady.... :twisted: :twisted: :twisted: Z toho mám právě obavu.

To nakatenga: o nick se sní nepodělím, ne ne a ještě jednou ne! Ten je only můj!!!
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod Lgaspo » 24 kvě 2005, 15:37

nakatenga píše:to Lgaspo - nemusí se vrhat do chovu, ale mohla by zaskočit sem. Už jsem tady jednomu zapálenýmu akvaristovi (zdravím) psala, že by stálo za to, aby sem pustil svou milou, tu už bych si zpracovala a všechny ostatní taky, aby konkrétně sem, do sekce příběhů napsaly něco ze života s šíleným akvaristou, tedy něco, co vy chlapi na sebe teda rozhodně sami od sebe neprozradíte.


A vlastne preco nie :lol: .
Hned dnes vecer jej to navrhnem a ukazem jej tuto temu. Ale to uz potom budem chodit na toto forum minimalne s dvoma cielmi:

1. dozvediet sa nieco o cichlidkach
2. dozvediet sa nieco o sebe samom

...len teraz este neviem odhadnut co bude zaujimavejsie a zvlast pre ostatnych clenov fora :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod Grohic » 24 kvě 2005, 16:03

nakatenga píše:
Shalibaba a Lgaspo, když mají doma drahé polovičky se zájmem o akvaristiku, by mohli zapracovat, aby se k nám holky taky připojily tady.


:mrgreen: A co kdyby se pripojil tvuj manzel?? To by taky slo, ne?? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Grohic
častý přispívatel
 
Příspěvky: 249
Obrázky: 12
Registrován: 02 kvě 2005, 19:00
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Shalibaba » 24 kvě 2005, 16:21

Grohic píše:
nakatenga píše:
Shalibaba a Lgaspo, když mají doma drahé polovičky se zájmem o akvaristiku, by mohli zapracovat, aby se k nám holky taky připojily tady.


:mrgreen: A co kdyby se pripojil tvuj manzel?? To by taky slo, ne?? :mrgreen:


Začínám se do toho nějak zamotávat (manželé, přítelkyně, někdo se k někomu přidá), já nevím, ale fakt už se nechytám....... :shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod Grohic » 24 kvě 2005, 16:31

Shalibaba píše:fakt už se nechytám....... :shock: :shock: :shock:


:D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D
Uživatelský avatar
Grohic
častý přispívatel
 
Příspěvky: 249
Obrázky: 12
Registrován: 02 kvě 2005, 19:00
Bydliště: Trutnov

Re: HLEDÁM VYSVĚTLENÍ..

Příspěvekod Martin Novák » 24 kvě 2005, 20:30

nakatenga píše:Vysvětlete mi, prosím, proč se akvaristice o tolik více věnují muži?

Asi my chlapi se cítíme v akvaristice více jako ryba ve vodě... :P
Ale jinak souhlasím s názorem Lgaspa. To má váhu :)

Tohle je hodně dobré téma! Docela jsem se zasmál a to je patrně jen začátek jak to tak vypadá. Ještě, že má přítelkyně moc o akvaristice neví a tudíž na mě nepráskne věci typu jako že - vypadla mu hadice při napouštění a nachlastal se zase koberec, při přelovu ryb mu vyklouzla jedna mrška a spadla za nádrž, zapomněl zapnout topítka a ryby trápil zimou. JE! Teď jsem to vykecal všechno... :wink:
Jsem zvědav na další akvaristky a jejich příhody a nehody. Nakatenga jistě bude moc ráda, už tu nebude samotná samička. Ale chlapi! Aby jednou nespojily své síly a nevzaly nás útokem na steč. Dokáží být zákeřné, zvláště když útočí ve skupině. :D
Uživatelský avatar
Martin Novák
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 1501
Obrázky: 93
Registrován: 19 bře 2005, 16:49
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod Shalibaba » 24 kvě 2005, 21:46

To Martin: pokud se nachlastal jen koberec tak to jde, já dokud neměl odkalovací zvon s pumpičkou přímo ve zvonu, tak jsem se X-krát nachlastal JÁ vody z akvárka (nějak se mi prostě nevedlo vytahnout tu vodu 60cm z akva.)
Jinak podlahu zalévám každou chvilku - mám výhodu, máme plovoucí podlahu, takže to pak elegantně utřu a je relativní klid (nevěřili byste, co obyčejná nejlevnější plovoucí podlaha z marketu vydrží :)))) )
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod Lgaspo » 24 kvě 2005, 22:08

Prave som sa pokusil priatelke navrhnut zapojenie sa do tejto nasej diskusie.

Pre muzov - zatial som bol uspesne neuspesny a priatelka to nateraz odmietla :)

Pre Nakatengu - ale pozor !!!, neodmietla to definitivne a pripustila moznost, ze sa sem casom zapoji. Takze stale je tu sanca vytvorenia toho dychanku :P
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod nakatenga » 24 kvě 2005, 22:29

No vida, jak Vám to pěkně jde - asi znáte to staré dobré "ale no tak mi to raději pověz sám nebo mi to řekne paní učitelka...
Naposledy upravil nakatenga dne 13 čer 2005, 14:32, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

PředchozíDalší

Zpět na Akva Příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron