AKVARISTŮV VELKÝ SEN

Diskuze o životě s rybami a nejen s africkými!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Martin Novák » 08 čer 2005, 09:24

Já znám člověka, který má dvě nádrže u jedné stěny vedle sebe: první 800 litrů, druhé 600 litrů. A také v pohodě. Teď mu teda jedno teklo, ale jinak nic :D
Uživatelský avatar
Martin Novák
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 1501
Obrázky: 93
Registrován: 19 bře 2005, 16:49
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod Jaricok » 08 čer 2005, 22:56

Lgaspo zdravim a dik za privitanie. :D
Ja ked som sa asi pred tromi rokmi stahoval,tak bola podmienka byt na prizemi.Moja ma isla zadrhnut. :mrgreen: Nakoniec sme kupily byt na prizemi rovno vedla svokrovcov a tak vlk ostal cely a aj ovca bola syta. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale uz som zazil ako susedom prasklo na 7 posch. 300 l akvarko a zrovna do srandy im nebolo. :) Ja som si spravil stojan na dve akvarka,100 l a 150 l.Teraz tak lutujem,ze som nespravil jedno, a aspon 300 l. :( Ale aj tak moj sen do buducna je aspon ta 500-ka,len pri troch detoch sa mi ten sen zda zavratne daleko. :D Ale inac ked som videl ako bola spravena ta 1500-ka,tak mi to neda pokoj a uz sa mi v hlave rodia plany ako by sa dala doma urobyt. :D Doteraz u mna bolo hlavne akvarko rastlinne (to je ta 150-ka) ale uz pri takom objeme je to pre mna dost nakladne (svetlo,hnojenie,CO2 ...) A tak asi pri takom velkom akvarku by som sa vrhol na nejake afriky. :lol:
Uživatelský avatar
Jaricok
uživatel webu
 
Příspěvky: 54
Obrázky: 29
Registrován: 04 čer 2005, 00:34
Bydliště: Levice SLOVAKIA

Příspěvekod Martin Novák » 09 čer 2005, 09:10

No, Jaricok myslím, že na tomto fóru roste chu? dvakrát rychleji, protože všechny ty příběhy, rady a fotografie hodně lákají a svádějí pro větší a větší akvária (viz. Radimovo nový elegantní 1800 litrový prcek). :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Martin Novák
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 1501
Obrázky: 93
Registrován: 19 bře 2005, 16:49
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod Jaricok » 09 čer 2005, 22:33

Martin Novák píše: (viz. Radimovo nový elegantní 1800 litrový prcek). :lol: :lol:



No tak takeho drobceka by som prijal a ani by ma nikto nemusel dva krat prehovat. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jaricok
uživatel webu
 
Příspěvky: 54
Obrázky: 29
Registrován: 04 čer 2005, 00:34
Bydliště: Levice SLOVAKIA

Předchozí

Zpět na Akva Příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků