ŠOK

Diskuze o životě s rybami a nejen s africkými!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod MilaKH » 31 led 2007, 16:32

Taky peprný příběh 8)
Uživatelský avatar
MilaKH
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 937
Obrázky: 84
Registrován: 05 kvě 2006, 13:00
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvekod richard » 01 úno 2007, 08:32

Tak jak to pročítám, jsem rád, že jsem dal akva na skříňku, která je 1m vysoká. Prcek zatím neumí chodit, ale ryby velmi rád pozoruje. Vzhledem k výšce dosáhne na akva tak za 10 let. Takže nic takového nehrozí.

Tedy relativně nic. doufám, že ho nenapadne akvárko opravovat třeba kladívkem, nebo se na něj nebude šplhat. No uvidíme. Děti jsou prostě děti a přinášejí nám radost.
Uživatelský avatar
richard
častý přispívatel
 
Příspěvky: 421
Obrázky: 83
Registrován: 02 říj 2006, 14:58
Bydliště: Kroměříž

Příspěvekod metalic :-) » 01 úno 2007, 09:03

Richarde tetka jsi mi pripomel jak mi segry syn chtel opravit televizi palickou na maso.
uprostred se udelala bublina ale nastesti nebouchla. :roll:
Uživatelský avatar
metalic :-)
uživatel webu
 
Příspěvky: 47
Obrázky: 14
Registrován: 09 kvě 2006, 16:43
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod Pavel V » 01 led 2008, 22:40

richard píše:Tak jak to pročítám, jsem rád, že jsem dal akva na skříňku, která je 1m vysoká. Prcek zatím neumí chodit, ale ryby velmi rád pozoruje. Vzhledem k výšce dosáhne na akva tak za 10 let. Takže nic takového nehrozí.

Tedy relativně nic. doufám, že ho nenapadne akvárko opravovat třeba kladívkem, nebo se na něj nebude šplhat. No uvidíme. Děti jsou prostě děti a přinášejí nám radost.


Chci tě vyvést z omylu, mám prcků několik a ten jedenapůlletý si zcela bezproblémů přisune ŽIDLI a do akvária vesele šťourá....protože je v obýváku je pod kontrolou. Tak se těš. :D
Uživatelský avatar
Pavel V
uživatel webu
 
Příspěvky: 69
Registrován: 31 pro 2007, 18:49

Předchozí

Zpět na Akva Příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků