zajímavý návrat..

Diskuze o životě s rybami a nejen s africkými!

Moderátor: Team AkvaMalawi

zajímavý návrat..

Příspěvekod Flery » 06 úno 2008, 23:33

Ahoj lidi procitam tohle forum a koukam na nejruznejsi vecicky co se zmenily od doby kdy sem ja zacinal s rybama ale k veci. pred zhruba 10 lety sem si poridil sve prvni akvarium a to ramovku o obsahu 300 L protoze tenkrat tlamovci tolik nebyly choval sem spis zivorotky cichavce a samozrejmne sklary. pozdeji sem presel na xifi jelikoz se mi podarilo koupit 2 perfektni samice velke pres 10 cm no a koupil dalsi 4 mensi akvaria na odchov.bala to zaliba poteseni a pro studenta i neco malo zpet za odchovy. po odstehovani od rodicu akvarium nebylo a nebylo prostor proste nebyl a cas plynul. tedka mame taky malej byt 42m2 1+1 no a ja parkrat prones ze bych chtel akvarium to by nebyla zenska aby nerekla ze na to neni misto, ale o vanocich sem se dockal zajimaveho darku kompletni set 112L - byl sem velice rad hlavne uz bylo doma zase to co sem chtel, akvarium. dneska to je mesic a kousek po vanocich no a to bych nebyl ja aby sem nevymyslel neco. to neco je ze po 3 tydnech ruzneho presvedcovani sem to dneska zkusil a prestavel polovinu bytu - vysledek je perfektni misto na akvarium delky 150 cm. sice doma nebylo nadseni ze to misto uz je ale je. Diky tomuto foru sem se dovedel hodne informaci jak na tlamovce jak to zaridit aby to bylo tak jak to ma byt. no a ted uz jen vase rady cemu se vyhnout a co udelat hned.musim objednat akvarium, drevo na stolek a kryt sem sehnal plastovy od firmy rynkar coz me prijde jako idealni reseni. tenhle setik ma taky plast kryt a muzu rict ze po krouceni lamina mi to prijde lepsi a mozna i levnejsi.takze este jednou diky tomuhle foru a lidem ktery se zajimaji.je fajn ze tohle forum funguje je to velky plus.
urcite budu rad kdyz mi date nejaky rady co kde jak a jak ne.
Uživatelský avatar
Flery
uživatel webu
 
Příspěvky: 49
Registrován: 21 led 2008, 18:05
Bydliště: Plzeň tel: 773 622 822

Příspěvekod shimie » 06 úno 2008, 23:56

Ahoj Flery.
V prvom rade ta tu vitam. Mal som ten isty problem ako ty. Byvame v jednoizbovom byte a doteraz som mal 112 l akva. Tiez moja zena nechcela o vacsom ani pocut, ale nakoniec povolila :lol:
Po kompletnej prestavbe nabytku v izbe sa naslo miesto aj pre 300 l akva a treaz sa jej to uz hrozne paci. Vravela ze je to este lepsie ako pred tym. Na tejto skvelej stranke je kopu dobrych a
ochotnych odbornikov co ti s radostou vo vsetkom poradia, tak ako aj mne. Prisiel som sem ako uplny zaciatocnik a strasne vela som sa tu naucil. Tak nech sa ti dari v realizaci tvojej novej nadrze.
:wink:
Uživatelský avatar
shimie
častý přispívatel
 
Příspěvky: 356
Obrázky: 68
Registrován: 14 led 2007, 17:40
Bydliště: Piešťany

Příspěvekod Flery » 07 úno 2008, 11:59

no uvidíme jak to pujde pro začátek sem objednal kryt abych věděl jak mám pak nechat udělat vzpěry na aq aby nebyly problémy.ale už je vše na dobré cestě.
Uživatelský avatar
Flery
uživatel webu
 
Příspěvky: 49
Registrován: 21 led 2008, 18:05
Bydliště: Plzeň tel: 773 622 822


Zpět na Akva Příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron