Neolamprologus tretocephalus - open fish story.

Diskuze o životě s rybami a nejen s africkými!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod melanochromis1975 » 15 bře 2010, 12:15

Alo, ja ti rozumim, ale musis se posunout dal a premyslet co udelas s nim. Nezda se mi to, aby sam zustal v akva. Ja bych ho dal pryc a nebo sehnal par samic a cekal na zazrak, ale opravdu je to risk. Tim, ze ho das pryc ti nebude pripominat tu smutnou udalost a proto se mi zda, ze na tvem miste bych volil tuto moznost.
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod brova » 15 bře 2010, 12:32

A+I píše:V jedne nasi oblibene akvaristice maji v display akvariu dospelou samicku. Asi by nam ji prodali, ale mam strach, ze by to byl jen opakujici se scenar...


Álo, já bych do toho šel, ale ty do toho nechoď. Ještě na to nejsi dost připravená. Kdyby se náhodou situace opakovala, a je to i dost pravděpodobné, těžce by jsi to ustávala. :(
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod A+I » 17 bře 2010, 10:19

Hleda ji. Vcera pri vymene vody jsme vytahli prepazku a porad ted snupe kolem jeji jeskyne a nakukuje dovnitr. Pritom pred tim moc na na jeji stranu akva nechodil, spis byvali spolu hlavne na jeho polovine.
Pri vymenach vody tady v tom akvariu vetsinou zalezl pod jeho kamen, ale vcera mi daval tak obrovske supy do zvonu, jako nikdy pred tim. To delavali driv spolu, jeste kdyz byli v akvariu s Tropheusy a ja jsem odkalovala kolem jejich jeskyne.
Asi je ted nestastnej a je mu smutno :( .
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod brova » 17 bře 2010, 10:38

A+I píše:Hleda ji. Asi je ted nestastnej a je mu smutno :( .


Dobře mu tak, mizerovi. Já bych ho nechal ještě nějaký čas podusit, a pak bych mu koupil tu samičku. :o
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Akva Příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron