Ta akvaristika je super koníček.

Diskuze o životě s rybami a nejen s africkými!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Ta akvaristika je super koníček.

Příspěvekod Akvam@n » 05 úno 2006, 16:13

No jednoho dne jsem si řekl že si zařídím malinkatou pěstírnu v jedné místnosti s rozměrama 6 na 3 metry. ::s27:: Svařil jsem si stojan na tři čtyřstovky nad sebou s rozměrama 150 na 50 na50cm.A take stojan na
3 třístovky nad sebou s rozměrem 160 délka 30 výška 65 šířka.A toto akvárko je pro odchov ancistrusů nebo jiných krunýřovců.A také 3 akvárka 50 na 50 na 50 cm.S 125 litry,a jedno výstavní s 200cm na 60 cm na 50cm.A druhé výstavní s 120 na 80na 60. :P No a pak jsem nakoupil nějaké filtry abych trochu ušetřil koupil jsem do odchovných akvárií aquacleary.A do výstavního jsem koupil kbelíkové filtry.A také topítka,osvětlení.Na výstavní akvária jsem použil výce zářivek asi 0.3w na litr.U odchovných jsem použil po jedné 60cm zářivce.A pak jsem dokoupil ještě vše ostatní do akvárií.A začal jsem odchovávat skaláry,ancistruse,různé panceříčky,neonky,a jako krmivo pro mé výstavní cychlidy jsem odchovával paví očka ale to jsem mezi tím dokoupil asi ještě 3 akvária. :P A potom jsem také odchovával někdy trochu terčáků ale to doopravdy jenom někdy.A hlavně mé oblýbené pestřence.A jednoho dne asi v 16:00 jsem přišel z práce a čumím na zem......... :x Zatraceně jedno akvárium se z 288 litry vylilo úplně celé!
Ale štěstí že se vylilo asi před chvílý protože ryby jsou docela v pohodě.A tak začně záchraná akce malé ancistrusy narvu do už tak přeplněného druhého akvária.A rychle začnu vysoušet podlahu s hadrem a kbeíkem no zbytek dne jsem vysoušel a pak do bylo všechno v pohodě. :wink: A po této zkušenosti jsem si zřídíl takové menčí odvodňovací zařízení.No takový žlab kterým kydž tak odteče voda do odpadu a ryby to přežijí kdyby se něco takového ztalo ještě a já přišel v čas.Protože je na tom kanálo jemné sítko které nepropustí ani nejmensí ryby.A do dneška se mi žádná taková nehoda nestala. ::s27:: ::s27::
Uživatelský avatar
Akvam@n
podezřelý uživatel
 
Příspěvky: 102
Registrován: 03 úno 2006, 15:12

Příspěvekod wladys » 05 úno 2006, 17:08

....povídání pěkné,ale už bych od tebe konečně viděl nějakou fotku alespoň jednoho z tvých mnoha akvárek.....co ty na to :wink:
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Akvam@n » 05 úno 2006, 20:44

Skusím to ale nevím jestli to půjde protože nevím jak upravím jejich velikost.
Uživatelský avatar
Akvam@n
podezřelý uživatel
 
Příspěvky: 102
Registrován: 03 úno 2006, 15:12

Příspěvekod memeo » 05 úno 2006, 20:56

Já bych ty fotky chtěl taky vidět. ;)
Na upravu fotek používám program IRFANVIEW.
Naposledy upravil memeo dne 25 úno 2006, 16:28, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod wladys » 05 úno 2006, 21:05

..taky ho používám..jednoduchý a účinný........ :24:

....memeo kde si včera celý den byl??...že ses neobjevil na ICQ?... :) ...co stránky:)
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Akvam@n » 06 úno 2006, 15:12

Zatraceně já žádný upravovač fotek nemám na kterém bych upravil velikost fotek.A kam je mám dát?
Uživatelský avatar
Akvam@n
podezřelý uživatel
 
Příspěvky: 102
Registrován: 03 úno 2006, 15:12

Příspěvekod wladys » 06 úno 2006, 15:40

fotky můžeš dát do své osobní galerie...stačí kliknout na tu ikonku s fo?ákem a nápisem galery...fotky jednoduše upravíš v tom irfanu...můžeš si ho stáhnout ZDE je to freewere a je to strašně jednoduchý a dobrý prográmek.
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod nakatenga » 06 úno 2006, 21:55

TO Akvama@n - no pěkně jsi se rozjel. V každém případě takový počinek zaslouží obdiv a skoro by bylo divný, kdyby při tom nedošlo k jakékoli nehodě. Sláva, že rybky to vydejchaly, mohlo být smutno.
Přeju ti v odchovech i rybičkaření hodně zdaru a těším se na fotky.
:5:
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod memeo » 06 úno 2006, 22:32

To Wladys
v neděli jezdím na šipky,tak nebyl čas,ale neboj,já si tě odchytnu jindy ;)
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod Mauve » 07 úno 2006, 08:36

http://www.akvarista.cz/web/nana/index. ... 117&list=5

http://www.akvarista.cz/web/nana/index. ... 201&list=3

A tak dále a tak dále, na akvarista.cz jsi známá firma, tyto odkazy jen ukazují na to, jak si vymýšlíš. Je mi jasné, že tě to baví. Míval jsem tam také prezentaci, kvůli takovým, jako jsi ty, jsem ji tam stáhl, občas jsem se chtěl známým a příbuzným pochlubit mým akvárkem a hned vedle byly k vidění tvé úlety. To nemám zapotřebí. Jestli to míníš začít praktikovat i zde, klidně to stáhnu i na akvamalawi. Dosáhneš sice svého, ale udělám to, fakt to nemám zapotřebí.

Stavba vět, zapomínání čárek mezi souvětími, pravopisné chyby............ holt si musíme zvykat, že i tací sem chodí. Jednou Lubos, pak jeho syn Vaclav, Akvaman, pak to bude Bistroman, fachman, space......
http://www.akvarista.cz/web/nana/?page=koment&id=201 -

poznám tě ::s30::
Naposledy upravil Mauve dne 07 úno 2006, 14:19, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Mauve
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1148
Obrázky: 43
Registrován: 06 kvě 2005, 09:51
Bydliště: Pardubice

Další

Zpět na Akva Příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron