Ako sa zo mna stala najhladanejsia osoba pre krmivo!

Diskuze o životě s rybami a nejen s africkými!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Ako sa zo mna stala najhladanejsia osoba pre krmivo!

Příspěvekod Selik » 05 dub 2007, 15:16

Ako sa zo mna stala najhladanejsia osoba v Trenciankom kraji ak nie aj na Slovensku :) pre krmivo! Dnes o 10:25 mam telefonat a vnom ze: Policia Slovenskej republiky cakate nejaky balicek z ciech? Ja ze ano a oni Lebo mame tu balicek z ktoreho sa sype bielyprasok a mame podozrenie ze je to antrax :) Prideme pre vas! Ja ze co???? Cakalo ma pred postou cele komando policajtov, vysetrovatelia,hasici,zachranka odvazala ludi do Trencanskej nemocnice <tam> a okresna hygienicka ktora je zhodou nahod mojho spoluziaka mama ;). Dalej vam to opisem ako som to videl :) Hasici v tych skafandroch vstupuju do posty vsade milion ludi okolo a vsetci kukaju na mna :) Policia tisic otazok ze co to je! Viezli ma domov aby som im ukazal ako vyzera granugreen a ako vyzera ked je rozdrveny... Trcal som 2 hodiny pred postou a pozoroval tuto mega akciu :) Ako dezinfikuju celu postu, postovne auto a svoje skafandre :) Teraz mi to pride smiesne ale vtedy nebolo. Po 2 hodinach pred postou som stravil dalsie 2 hodiny na vysluchu kde sa ma pytali hadam vsetko od druhu mojich rybyciek az po to co za kumpanov mam v cechach :) Onedlho budem mat fotky lebo moj kamarat to povazoval za skvelu srandu a tak vsetko fotil :) Skoncilo to tak ze sa mi ozvu ked zistia co to bol za prasok,ani ja sam neviem Mozno podrveny granugreen :) To je moj dnesny pribeh Poviem vam velka show :-D CAooooo
Uživatelský avatar
Selik
častý přispívatel
 
Příspěvky: 312
Obrázky: 38
Registrován: 10 led 2007, 20:51

Příspěvekod supina » 05 dub 2007, 16:56

No to je teda síla. Myslím, že u nás by ti nálepku teroristy jen tak někdo neodpáral tak na 10 let dopředu:-) A co to teda bylo? Gragugreen by byl zelený, ne? Jinak mi prosím vyvětli , co to je "rozdrvený", tomu slovu bohužel nerozumím. Těším se na foto.
supina
častý přispívatel
 
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2006, 19:24
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvekod Balky » 05 dub 2007, 17:06

wow to je neuveritelne ako je rozsireny strach z teroristov aj tu na nasom malom Slovensku...myslim ze to je ich najvacsia zbran
Uživatelský avatar
Balky
uživatel webu
 
Příspěvky: 89
Obrázky: 15
Registrován: 06 pro 2006, 18:01
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod MilaKH » 05 dub 2007, 18:00

8) Tééda, tak to muselo být něco.. Aby ti neodebrali ryby na výzkum.. :lol:
Uživatelský avatar
MilaKH
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 937
Obrázky: 84
Registrován: 05 kvě 2006, 13:00
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvekod Rocky » 05 dub 2007, 19:10

tak tohle mně dneska vážně pobavilo, i když je mně jasný, že to moc příjemný nebylo :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) :24:
Rocky
uživatel webu
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 1
Registrován: 31 pro 2006, 12:45

Příspěvekod wladys » 05 dub 2007, 20:04

Tak to musela být super akce.... :lol: Na fotky se těším.....

pro supinu:
rozdrvený=rozdrcený :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod V.Malawi » 05 dub 2007, 20:08

Jsem rád ,že se mi to nestalo...poslední balík krmiva měl 22kg.....
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

re

Příspěvekod jonathane » 05 dub 2007, 20:20

To Selik:
To je jak z americkeho filmu.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to musela byt docela prca. Asi bych z toho byl vyvalenej, jako Ty. :P :P :P
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Příspěvekod supina » 05 dub 2007, 20:21

To Vladys: Díky, trochu jsem si to myslel. Jen mě zmátl ten bílej prášek.
supina
častý přispívatel
 
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2006, 19:24
Bydliště: Kutná Hora

hmm

Příspěvekod Selik » 05 dub 2007, 21:32

to supina Co to bolo ani sam neviem ze vraj bol ten prasok biely Oni isli ku mne a u mna sme drvili granugreenko :) ale prasok bol dozelena takze sam neviem co to mohlo byt Ze mi zavolaju ked bude rozbor hotovy! potom dam info! to MilaKH Ryby by som si nedal!!! :) to Rocky a heteroscodra Prca to bola ale len prte mna a kamarata ;) Ich riadne prevetrali nadriadeny :) majte sa Zajtra by mali byt fotky! PV
Uživatelský avatar
Selik
častý přispívatel
 
Příspěvky: 312
Obrázky: 38
Registrován: 10 led 2007, 20:51

Další

Zpět na Akva Příběhy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron